Oversikt over kommende ukes landskamper
I perioden onsdag 8.oktober til tirsdag 13.oktober spilles det en rekke landskamper med Liverpool-spillere involvert. Her har du den komplette oversikten.
Onsdag 7.oktober
Nederland U20 – England U20
Mercedes-Benz Elite Cup på Arena Heidenheim i Tyskland
Ryan Kent
Torsdag 8.oktober
Makedonia U19 – England U19
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 4 på FFM Training Centre i Skopje kl 15.00
Jordan Rossiter og Sheyi Ojo
Nord-Irland – Hellas
EM-kvalifiseringskamp i gruppe F på Windsor Park i Belfast kl 20.45
Ryan McLaughlin
⚫️🔵⚽️ pic.twitter.com/dWARa9YFFp
— Ryan McLaughlin (@RyanMcL2) October 6, 2015
Ungarn – Færøyene
EM-kvalifiseringskamp i gruppe F på Groupama Arena i Budapest kl 20.45
Adam Bogdan
Irland – Tyskland
EM-kvalifiseringskamp i gruppe D på Aviva Stadium, Dublin kl 20.45 (Eurosport Norge)
Emre Can
Frankrike – Armenia
Privatlandskamp på Allianz Riviera i Nice kl 20.45
Mamadou Sakho
Fredag 9.oktober
Danmark U21 – Wales U21
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 5 på Aalborg Stadion kl 18.45
Harry Wilson
Slovakia – Hviterussland
EM-kvalifiseringskamp i gruppe C på Stadion MSK Zilina i Zilina kl 20.45
Martin Skrtel
England – Estland
EM-kvalifiseringskamp i gruppe E på Wembley Stadium i London kl 20.45 (MAX)
Nathaniel Clyne, Adam Lallana og James Milner
Lørdag 10.oktober
Tyrkia U20 – England U20
Mercedes-Benz Elite Cup på Donaustadion i Ulm, Tyskland kl 12.00
Ryan Kent
Finland U19 – England U19
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 4 på Boris Trajkovski Stadium i Skopje kl 13.00
Jordan Rossiter og Sheyi Ojo
Skottland U21 – Frankrike U21
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 3 på Pittodrie i Aberdeen kl 16.00
Ryan Fulton
Irland U19 – Ukraina U19
Privatlandskamp på Markets Field i Limerick kl 18.00
Conor Masterson
Andorra – Belgia
EM-kvalifiseringskamp i gruppe B på Estadi Nacional i Andorra la Vella kl 20.45
Simon Mignolet og Divock Origi
Just got a new haircut ✂️✂️ @22mignolet22 @jf_gillet_1
Et bilde publisert av Eden Hazard (@hazardeden_10)
Bosnia og Herzegovina – Wales
EM-kvalifiseringskamp i gruppe B på Stadion Bilino polje i Zenica kl. 20.45
Danny Ward og Joe Allen
Søndag 11.oktober
Finland – Nord-Irland
EM-kvalifiseringskamp i gruppe F på Helsingin Olympiastadion i Helsinki kl 18.00 (Eurosport Norge)
Ryan McLaughlin
Hellas – Ungarn
EM-kvalifiseringskamp i gruppe F på Stadio Georgios Karaiskakis i Pireus kl 18.00
Adam Bogdan
Tyskland – Georgia
EM-kvalifiseringskamp i gruppe D på Red Bull Arena i Leipzig kl 20.45 (MAX)
Emre Can
Danmark – Frankrike
Privatlandskamp i Parken, København kl 20.45
Mamadou Sakho
Mandag 12.oktober
Irland U19 – Ukraina U19
Privatlandskamp på Markets Field i Limerick kl 14.00
Conor Masterson
Luxembourg - Slovakia
EM-kvalifiseringskamp i gruppe C på Stade Josy Barthel i Luxembourg kl 20.45
Martin Skrtel
Litauen – England
EM-kvalifiseringskamp i gruppe E på LFF Stadionas i Vilnius kl 20.45 (MAX)
Nathaniel Clyne, Adam Lallana og Danny Ings
Tirsdag 13.oktober
Tyskland U20 – England U20
Mercedes-Benz Elite Cup på Arena Heidenheim i Tyskland
Ryan Kent
Italia U19 – England U19
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 4 på Boris Trajkovski Stadium i Skopje kl 15.00
Jordan Rossiter og Sheyi Ojo
Skottland U21 – Island U21
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 3 på Pittodrie i Aberdeen kl 18.45
Ryan Fulton
Kasakhstan U21 – England U21
EM-kvalifiseringskamp i gruppe 9 på Ricoh Arena i Coventry kl 18.45 (TV 2 Sport Premium)
Joe Gomez og Jordon Ibe
Belgia – Israel
EM-kvalifiseringskamp i gruppe B på King Baudouin Stadium i Brüssel kl. 20.45
Simon Mignolet og Divock Origi
Wales – Andorra
EM-kvalifiseringskamp i gruppe B på Cardiff City Stadium kl 20.45
Danny Ward og Joe Allen