Sesongstatistikk 2014/15

KAMPER:

PLFALCLELTotal
Mignolet35+1736253+1
Henderson36+16+145152+2
Sterling34+1545+11+149+3
Skrtel33535248
Coutinho32+3743+2147+5
Moreno26+2423+2237+4
Gerrard25+4335+136+5
Can23+462+11+1234+6
Lallana23+442+22+21+132+9
Lovren22+43+1241+132+6
Allen16+554227+5
Leiva16+42+153+126+6
Sakho15+153+11125+2
Markovic11+85+152+223+11
Johnson15+43+11+1322+6
Manquillo102240+118+1
Balotelli10+60+40+331+114+14
Toure7+50+332113+8
Sturridge7+53+1212+6
Lambert7+181+32+12+10+112+24
Ibe7+529+5
Enrique2+21+1126+3
Jones325
Borini3+90+21+11+15+13
Rossiter11
Sinclair0+20+2
Fernandez (Suso)0+10+1
Williams0+10+1

MÅLSCORERE:

PLFALCLELTotal
Gerrard92213
Sterling71311
Coutinho538
Henderson617
Lallana516
Sturridge415
Balotelli11114
Lambert213
Markovic213
Moreno22
Allen11
Borini11
Can11
Fernandez (Suso)11
Johnson11
Lovren11
Rossiter11
Skrtel11
Selvmål44

MÅLGIVENDE:

PLFALCLELTotal
Henderson93214
Sterling7119
Coutinho617
Lallana314
Borini112
Lambert22
Can11
Gerrard11
Johnson11
Manquillo11
Markovic11
Moreno11
Straffe5117
Frispark1113
Feilpasning81110
Retur3126

GULE KORT:

PLFALCLELTotal
Gerrard72110
Skrtel81110
Henderson6118
Moreno628
Balotelli5117
Leiva4217
Sterling5117
Can22116
Lovren4116
Coutinho314
Lallana44
Allen33
Manquillo33
Johnson22
Lambert22
Sakho112
Borini11
Mignolet11
Toure11

RØDE KORT:

PLFALCLELTotal
Borini11
Can11
Gerrard11
Markovic11

BYTTET UT:

18 - Lallana, Markovic
17 - Coutinho
11 - Moreno
10 - Allen, Sterling
8 - Balotelli
7 - Leiva
6 - Gerrard, Ibe, Lambert
5 - Can, Manquillo, Sturridge
3 - Borini
2 - Enrique, Johnson, Lovren, Sakho, Toure
1 - Henderson, Jones, Rossiter, Skrtel

BENKESLITERE:

30 - Jones
25 - Toure
23 - Ward
20 - Manquillo
19 - Lambert
14 - Borini, Markovic
12 - Moreno
10 - Can, Johnson
9 - Lovren
8 - Allen, Enrique
7 - Lallana, Leiva
6 - Williams
5 - Balotelli, Brannagan
4 - Mignolet, Rossiter, Sakho
3 - Coutinho
2 - Fernandez (Suso), Ojo, Skrtel
1 - Gerrard, Henderson, Ibe, Sterling

NÅR KOMMER MÅLENE:

LiverpoolMotstandere
1-15108
16-301111
31-45715
46-601010
61-751412
76-902111
Ekstratid12

STRAFFEMÅL:

5 -Gerrard 
1 -Henderson, Balotelli

STRAFFEBOM:

1 - Gerrard

FRISPARKMÅL:

3 - Gerrard

KAPTEIN:

36 - Gerrard
18 - Henderson
2 - Skrtel
1 - Lambert

TILSKUERE HJEMME:

Total:1238669
Høyeste:44736
Laveste:41857
Gjennomsnitt:44238

SPILLERBØRS:

PoengKamperSnitt
Coutinho316486,58
Ibe65106,5
Sterling312496,37
Skrtel297476,32
Mignolet338546,26
Sakho162266,23
Henderson329536,21
Lallana216356,17
Can213356,09
Leiva148255,92
Allen164285,86
Sturridge76135,85
Moreno232405,8
Gerrard208365,78
Markovic144255,76
Toure96175,65
Manquillo101185,61
Lovren178335,39
Balotelli107205,35
Johnson112225,09
Lambert61125,08
Rossiter717
Williams616
Borini4175,86
Jones2345,75
Enrique3065

LIVERPOOLS BESTE:

Coutinho13
Sterling7
Mignolet7
Gerrard4
Skrtel4
Lallana4
Henderson3
Can3
Moreno3
Leiva2
Toure2
Sakho2
Markovic2
Allen1
Lovren1

Siste Til vår nyhetsoversikt
17.01.2017 kl 00:17

– Nå kommer farene fra hele laget

Simon Mignolet om de store forskjellene fra sist Liverpool jaget ligatittelen.

+
16.01.2017 kl 23:10

Wilson kan få debuten i omkampen

U23-kapteinen ble spart mandag, og er høyaktuell til kamptroppen mot Plymouth.

+
16.01.2017 kl 19:18

Man Utd U23 avgjorde tre minutter på overtid

Liverpool så ut til å ha kontroll på kampen, men så avgjorde Man Utd U23 på overtid.

+
16.01.2017 kl 18:35

Trosser advarslene og spiller med Matip?

Liverpool vurderer å presse fram avgjørelse ved å spille med Jöel Matip i FA-cupen på onsdag.

+