Nå kan du skrive navnet ditt inn i Liverpool-historien

Liverpool FC har begynt salget av personlige brosteiner utenfor nye Main Stand.

30. jun 2017 kl 18.56 Einar Kvande

Liverpool FC tilbyr nå supporterne å kjøpe personlige inngraverte steiner som skal legges foran den nye Main Stand-tribunen. Steinene kommer i tre størrelser; «Liten», «Stor» og «Premium», og koster henholdsvis 60 pund, 99 pund og 499 pund.

Du kan kjøpe din egen brostein med inngravering ved å klikke på denne linken. Alle medlemmer og sesongkortholdere får en mail fra Liverpool FC med en personlig kode som skal benyttes ved kjøp av brostein.

Som offisiell supporterklubb har LFCSCN fått en egen kode våre medlemmer kan bruke ved kjøp. Skriv AFOLSC når klubbens nettside ber om kode under bestilling.

Har du spørsmål angående kjøp eller trenger hjelp, må du ta direkte kontakt med Liverpool FC.

Har du innspill til journalisten?
[email protected]