ENGLAND-TRENING  Jordan Henderson avbildet på St Georges Park i går.

Landskamper med Liverpool-spillere i aksjon

En rekke av Liverpools spillere skal i aksjon med sine respektive landslag de kommende dagene.

Alex Oxlade-Chamberlain, Jordan Henderson og Daniel Sturridge (England)

Malta (B) – VM-kvalifisering 1. september klokken 20.45 (Eurosport Player)
Slovakia (H) – VM-kvalifisering 4. september klokken 20.45 (Eurosport Norge og Eurosport Player)

Phillippe Coutinho og Roberto Firmino (Brasil)

Ecuador (H) – VM-kvalifisering 1. september klokken 02.45 (Viasat Sport og Viaplay)
Colombia (B) – VM-kvalifisering 5. september klokken 22.30 (Viasport 1 og Viaplay)

Simon Mignolet og Divock Origi (Belgia)

Gibraltar (H) – VM-kvalifisering 31. august klokken 20.45 (Eurosport Player)
Hellas (B) – VM-kvalifisering 3. september klokken 20.45 (Eurosport Player)

Danny Ward og Ben Woodburn (Wales)

Østerrike (H) – VM-kvalifisering 2. september klokken 20.45 (Eurosport Player)
Moldova (B) – VM-kvalifisering 5. september klokken 20.45 (Eurosport Player)

Mohamed Salah (Egypt)

Uganda (B) – VM-kvalifisering 31. august klokken 15.00
Uganda (H) – VM-kvalifisering 5. september klokken 20.00

Sadio Mané (Senegal)

Burkina Faso (H) – VM-kvalifisering 2. september klokken 22.00
Burkina Faso (B) – VM-kvalifisering 5. september klokken 20.00

Emre Can (Tyskland)

Tsjekkia (B) – VM-kvalifisering 1. september klokken 20.45 (Eurosport Norge og Eurosport Player)
Norge (H) – VM-kvalifisering 4. september klokken 20.45 (TV Norge og Eurosport Player)

Georginio Wijnaldum (Nederland)

Frankrike (B) – VM-kvalifisering 31. august klokken 20.45 (Eurosport Norge og Eurosport Player)
Bulgaria (H) – VM-kvalifisering 3. september klokken 18.00 (Eurosport 1 og Eurosport Player)

Andy Robertson (Skottland)

Litauen (B) – VM-kvalifisering 1. september klokken 20.45 (Eurosport Player)
Malta (H) – VM-kvalifisering 4. september klokken 20.45 (Eurosport Player)

Dejan Lovren (Kroatia)

Kosovo (H) – VM-kvalifisering 2. september klokken 20.45 (Eurosport Player)
Tyrkia (B) – VM-kvalifisering 5. september klokken 20.45 (Eurosport Player)

Ragnar Klavan (Estland)

Hellas (B) – VM-kvalifisering 31. august klokken 20.45 (Eurosport Player)
Kypros (H) – VM-kvalifisering 3. september klokken 20.45 (Eurosport Player)

Naby Keita (Guinea)

Libya (H) – VM-kvalifisering 31. august klokken 19.00
Libya (B) – VM-kvalifisering 3. september klokken 21.00

Joe Gomez, Trent Alexander-Arnold, Dominic Solanke og Sheyi Ojo (England U21)

Nederland (B) – EM-kvalifisering 1. september klokken 18.00
Latvia (H) – EM-kvalifisering 5. september klokken 20.45

Marko Grujic (Serbia U21)

Gibraltar (H) – EM-kvalifisering 1. september klokken 18.00

Kamil Grabara (Polen U21)

Georgia (B) – EM-kvalifisering 1. september klokken 18.00

Corey Whelan (Irland U21)

Aserbajdsjan (B) – EM-kvalifisering 5. september klokken 17.00

Rhian Brewster (England U18)

Brasil (H) – privatlandskamp 1. september klokken 20.00
Sør-Afrika (H) – privatlandskamp 4. september klokken 20.00