Sesongstatistikk 2010/11

KAMPER:

PLFACCELTotal
Reina3811150
Skrtel3817+346+3
Leiva32+1119+343+4
Meireles32+11740+1
Kuyt32+116+139+2
Carragher289+137+1
Johnson28735
Rodriguez24+414+229+6
Torres22+111+124+2
Gerrard20+111+122+2
Kelly10+1111022+1
Kyrgiakos10+619+220+8
Cole9+1110+219+13
Poulsen9+3918+3
N'Gog9+160+118+318+20
Konchesky15318
Agger12+411317+4
Spearing10+115+316+4
Aurelio7+715+113+8
Jovanovic5+51713+5
Suarez12+112+1
Flanagan77
Wilson1+1157+1
Babel1+80+115+17+10
Carroll5+21+16+3
Shelvey0+150+10+144+17
Pacheco0+112+33+4
Cavalieri22
Jones112
Amoo11
Aquilani1+11+1
Mascherano11
Robinson1+11+1
Eccleston0+10+11+41+6
Dalla Valle0+10+1
Darby0+10+1
Ince0+10+1

MÅLSCORERE:

PLFACCELTotal
Kuyt13215
Rodriguez1010
Torres99
Gerrard448
N'Gog2158
Meireles55
Suarez44
Cole213
Babel112
Carroll22
Johnson22
Jovanovic112
Kyrgiakos22
Skrtel22
Leiva11
Selvmål112

MÅLGIVENDE:

PLFACCELTotal
Kuyt77
Meireles516
Gerrard55
Cole123
Johnson213
Leiva123
Suarez33
Torres33
Kelly112
N'Gog22
Agger11
Babel11
Konchesky11
Kyrgiakos11
Mascherano11
Shelvey11
Skrtel11
Spearing11
Straffe60039
Frispark10001
Feilpasning1200214
Retur60028

GULE KORT:

PLFACCELTotal
Skrtel8210
Leiva628
Meireles527
Torres66
Carragher415
Johnson415
Reina44
Flanagan33
Kelly123
Kuyt33
Poulsen123
Rodriguez213
Aurelio22
Carroll112
Cole112
Gerrard22
Konchesky22
Kyrgiakos112
N'Gog112
Suarez22
Eccleston11
Jovanovic11
Robinson11
Shelvey11
Wilson11

RØDE KORT:

PLFACCELTotal
Cole11
Gerrard11
Leiva11

BYTTET UT:

19 - Meireles
17 - Rodriguez
10 - N'Gog
9 - Cole, Poulsen
8 - Jovanovic
7 - Kuyt
6 - Torres
5 - Agger, Aurelio, Konchesky
4 - Babel, Carroll
3 - Carragher, Leiva, Suarez
2 - Kelly, Kyrgiakos, Pacheco, Spearing
1 - Amoo, Aquilani, Eccleston, Flanagan, Gerrard, Johnson, Mascherano, Robinson, Skrtel

BENKESLITERE:

27 - Gulacsi
21 - Poulsen
20 - Kyrgiakos
19 - Jones
15 - Wilson
13 - Jovanovic, Kelly
12 - Rodriguez
11 - N'Gog, Pacheco, Spearing
8 - Babel, Shelvey
7 - Robinson
6 - Cole, Hansen
5 - Aurelio
4 - Eccleston
3 - Flanagan, Leiva, Skrtel
2 - Carragher, Cavalieri, Coady, Johnson, Wisdom
1 - Agger, Amoo, Ayala, Ince, Konchesky, Meireles, Suarez, Torres

NÅR KOMMER MÅLENE:

LiverpoolMotstandere
1-15126
16-30106
31-45118
46-601414
61-75116
76-901811
Ekstratid11

STRAFFEMÅL:

5 -Kuyt 
3 -Gerrard 
1 -N'Gog

STRAFFEBOM:

2 - Gerrard 
1 - Kuyt, Poulsen, Cole

FRISPARKMÅL:

1 -Gerrard

KAPTEIN:

22 - Gerrard
20 - Carragher
9 - Reina
1 - Kyrgiakos, Leiva, Skrtel

TILSKUERE HJEMME:

Total:1086047
Høyeste:44923
Laveste:22577
Gjennomsnitt:40223

SPILLERBØRS:

PoengKamperSnitt
Suarez87127,25
Spearing95156,33
Gerrard151246,29
Reina311506,22
Meireles234396
Johnson201345,91
Agger106185,89
Kuyt233405,82
Kelly126225,73
Leiva246435,72
Kyrgiakos143255,72
Carragher216385,68
Torres136245,67
Aurelio62115,64
Skrtel252465,48
N'Gog115215,48
Rodriguez164305,47
Jovanovic74145,29
Cole104214,95
Poulsen83184,61
Konchesky77174,53
Robinson1427
Mascherano717
Amoo717
Flanagan4676,57
Carroll4376,14
Cavalieri1226
Babel4485,5
Shelvey4485,5
Wilson4285,25
Pacheco2045
Eccleston1025
Aquilani515
Jones924,5

LIVERPOOLS BESTE:

Reina8
Gerrard5
Cole4
Rodriguez4
Meireles4
Suarez4
Torres3
Kuyt3
N'Gog3
Leiva2
Skrtel2
Kyrgiakos2
Wilson2
Babel1
Carragher1
Johnson1
Kelly1
Shelvey1
Spearing1
Flanagan1
Carroll1

Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
25.09.2017 kl 21:41

Fryder seg over å ha «Fantastic Four» tilgjengelig for første gang

Jürgen Klopp antyder at Roberto Firmino, Mohamed Salah, Sadio Mané og Coutinho kan starte sammen tirsdag.

+
25.09.2017 kl 18:50

Klopp irritert under bisarr pressekonferanse

Begeret rant over for Klopp da han ble spurt om han var forelsket i noen av spillerne sine.

+
25.09.2017 kl 15:51

Starter i Moskva

Det bekrefter Jürgen Klopp, og hinter til at Sadio Mané og Trent Alexander-Arnold starter.

+
25.09.2017 kl 15:43

– Promes er en veldig god spiller

Manageren ble spurt om linken til den nederlandske vingen, og Loris Karius svarte på spørsmål om defensive problemer.

+