Sesongstatistikk 2020/21

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker3371142
Joe Gomez6+130+1110+2
Fabinho28+27+120+1138+4
Virgil van Dijk5218
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)34+48+120+1145+6
Thiago Alcântara20+42+21+123+7
James Milner11+154+221119+17
Naby Keita7+32+20+10+19+7
Roberto Firmino33+33+61+1138+10
Sadio Mané (tidligere spiller)31+48+21+1141+7
Mohamed Salah34+39+121147+4
Adrián3126
Jordan Henderson20+14+2125+3
Alex Oxlade-Chamberlain2+110+30+12+15
Marko Grujic (tidligere spiller)22
Curtis Jones13+115220+122+12
Takumi Minamino (tidligere spiller)2+72+2120+17+10
Harvey Elliott11
Ozan Kabak (tidligere spiller)9413
Diogo Jota12+76+31+119+11
Kostas Tsimikas0+22+213+4
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)5+101+40+217+16
Andy Robertson388+21148+2
Divock Origi (tidligere spiller)2+73+20+21+16+12
Joël Matip9+1211+1
Rhys Williams (tidligere spiller)7+23+32214+5
Nathaniel Phillips15+2318+2
Harry Wilson (tidligere spiller)11
Caoimhin Kelleher2215
Leighton Clarkson (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold34+28143+2
Neco Williams (tidligere spiller)3+32+21219+5
Billy Koumetio (tidligere spiller)0+10+1
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)213
Thiago Alcântara11
Roberto Firmino99
Sadio Mané (tidligere spiller)113216
Mohamed Salah226331
Jordan Henderson11
Alex Oxlade-Chamberlain11
Marko Grujic (tidligere spiller)11
Curtis Jones1124
Takumi Minamino (tidligere spiller)1214
Diogo Jota9413
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)11
Andy Robertson11
Divock Origi (tidligere spiller)11
Joël Matip11
Nathaniel Phillips11
Trent Alexander-Arnold22
KampTid
Sheffield United - Liverpool64'
Liverpool - Wolverhampton78'
Liverpool - Leicester21'
Ajax - Liverpool35'
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Joe Gomez11
Fabinho11
James Milner11
Roberto Firmino729
Sadio Mané (tidligere spiller)718
Mohamed Salah516
Jordan Henderson11
Alex Oxlade-Chamberlain11
Curtis Jones2215
Takumi Minamino (tidligere spiller)112
Harvey Elliott11
Diogo Jota11
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)224
Andy Robertson77
Divock Origi (tidligere spiller)112
Joël Matip22
Nathaniel Phillips11
Trent Alexander-Arnold729
Neco Williams (tidligere spiller)11

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Fabinho617
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)123
Thiago Alcântara415
James Milner3216
Naby Keita11
Roberto Firmino22
Sadio Mané (tidligere spiller)3216
Jordan Henderson22
Curtis Jones2114
Takumi Minamino (tidligere spiller)11
Ozan Kabak (tidligere spiller)314
Diogo Jota22
Kostas Tsimikas11
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)22
Andy Robertson213
Joël Matip22
Nathaniel Phillips213
Harry Wilson (tidligere spiller)11
Caoimhin Kelleher11
Trent Alexander-Arnold224
Neco Williams (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Joe Gomez11
Fabinho123
Virgil van Dijk123
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)1031115
Thiago Alcântara72110
James Milner5218
Naby Keita527
Roberto Firmino1731122
Sadio Mané (tidligere spiller)63110
Mohamed Salah741113
Jordan Henderson4217
Alex Oxlade-Chamberlain22
Curtis Jones101112
Takumi Minamino (tidligere spiller)213
Harvey Elliott11
Ozan Kabak (tidligere spiller)224
Diogo Jota77115
Kostas Tsimikas22
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)415
Andy Robertson325
Divock Origi (tidligere spiller)235
Joël Matip33
Rhys Williams (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold415
Neco Williams (tidligere spiller)314
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Fabinho11
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)11
Thiago Alcântara11
James Milner415
Naby Keita819
Adrián279137
Jordan Henderson22
Alex Oxlade-Chamberlain121114
Marko Grujic (tidligere spiller)11
Curtis Jones12416
Takumi Minamino (tidligere spiller)112114
Harvey Elliott112
Ozan Kabak (tidligere spiller)11
Kostas Tsimikas2041126
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)13215
Ben Davies (tidligere spiller)549
Andy Robertson112
Divock Origi (tidligere spiller)17421
Joël Matip22
Rhys Williams (tidligere spiller)16420
Nathaniel Phillips131216
Ben Woodburn (tidligere spiller)33
Harry Wilson (tidligere spiller)11
Caoimhin Kelleher1351221
Jake Cain2911
Leighton Clarkson (tidligere spiller)347
Trent Alexander-Arnold112
Sepp van den Berg (tidligere spiller)11
Neco Williams (tidligere spiller)254130
Billy Koumetio (tidligere spiller)3115
Vítězslav Jaroš (tidligere spiller)33

MinuttLiverpoolMotstandere
1-1599
16-3077
31-45209
46-60236
61-751710
76-901714
Ekstratid00
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah213
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Divock Origi (tidligere spiller)11
Harry Wilson (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)729
James Milner731112
Jordan Henderson184123
Virgil van Dijk213
Roberto Firmino11
Trent Alexander-Arnold11

SpillerKamperPoengSnittFolkebørs
Alisson Becker422886,867,29
Trent Alexander-Arnold432656,166,24
Rhys Williams16935,815,48
Nathaniel Phillips201256,256,07
Andy Robertson483146,546,59
Fabinho392536,496,57
Georginio Wijnaldum462826,136,16
Thiago Alcântara281856,616,79
Mohamed Salah503376,746,46
Roberto Firmino392386,106,25
Sadio Mané422926,956,77
Curtis Jones241566,506,22
Xherdan Shaqiri155,004,43
Diogo Jota221416,416,50
Ozan Kabak13765,855,37
James Milner191125,896,03
Naby Keita10595,906,22
Neco Williams10585,805,86
Xherdan Shaqiri10585,805,52
Adrián6325,335,85
Jordan Henderson261766,776,57
Caoimhin Kelleher5357,007,41
Divock Origi6305,005,28
Joël Matip11787,096,74
Alex Oxlade-Chamberlain284,005,93
Takumi Minamino11676,095,67
Kostas Tsimikas3175,676,54
Leighton Clarkson155,004,97
Billy Koumetio155,003,93
Joe Gomez11676,096,14
Virgil van Dijk7466,577,02
Marko Grujic2157,507,25
Harry Wilson166,005,16
Harvey Elliott166,006,59