Sesongstatistikk 2021/22

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker36134154
Joe Gomez4+42+523+111+10
Fabinho26+39+43341+7
Virgil van Dijk3495351
Ibrahima Konaté11861+326+3
Thiago Alcântara17+87+42+226+14
James Milner9+153+51+21+314+25
Naby Keita14+95+542+125+15
Roberto Firmino10+102+52+3317+18
Sadio Mané (tidligere spiller)32+211+22+1146+5
Mohamed Salah30+512+12145+6
Adrián11
Jordan Henderson29+67+53+24+143+14
Alex Oxlade-Chamberlain9+83+323+117+12
Curtis Jones10+52+23+13+118+9
Takumi Minamino (tidligere spiller)1+102+22+24+19+15
Harvey Elliott4+211+20+16+5
Diogo Jota27+87+43+22+239+16
Kostas Tsimikas9+44+13+2319+7
Luis Diaz11+24+32+3118+8
Andy Robertson299+13+13+144+3
Divock Origi (tidligere spiller)0+72+512+15+13
Joël Matip3170+1442+1
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)10+11+1
Nathaniel Phillips1+10+11+2
Kaide Gordon0+1123+1
Caoimhin Kelleher2248
Owen Beck (tidligere spiller)0+20+2
Trent Alexander-Arnold3293347
Neco Williams (tidligere spiller)0+12+12+24+4
James Norris0+10+1
Tyler Morton (tidligere spiller)1+121+12+16+3
Max Woltman0+111+1
Conor Bradley (tidligere spiller)0+112+13+2
Harvey Blair11
Billy Koumetio (tidligere spiller)11
Melkamu Frauendorf0+10+1
KampTid
Liverpool - Villarreal53'
West Ham - LiverpoolAlisson Becker3'
Liverpool - AC Milan9'

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Andy Robertson11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Joe Gomez11
Fabinho541111
Virgil van Dijk11
Thiago Alcântara126119
James Milner5319
Naby Keita1044220
Roberto Firmino72110
Sadio Mané (tidligere spiller)781117
Mohamed Salah56112
Jordan Henderson1152321
Alex Oxlade-Chamberlain921113
Curtis Jones612211
Takumi Minamino (tidligere spiller)112
Harvey Elliott2114
Diogo Jota176124
Kostas Tsimikas11125
Luis Diaz732113
Andy Robertson3126
Divock Origi (tidligere spiller)213
Joël Matip44
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)11
Kaide Gordon112
Trent Alexander-Arnold2417
Neco Williams (tidligere spiller)11
Tyler Morton (tidligere spiller)1113
Max Woltman11
Conor Bradley (tidligere spiller)11
Billy Koumetio (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker22
Joe Gomez2142128
Fabinho11
Virgil van Dijk134
Ibrahima Konaté264232
Thiago Alcântara11
James Milner83112
Naby Keita617
Roberto Firmino213
Adrián574218
Alex Oxlade-Chamberlain127120
Curtis Jones103215
Takumi Minamino (tidligere spiller)158124
Harvey Elliott6612
Diogo Jota1124
Kostas Tsimikas2371334
Luis Diaz33
Andy Robertson4318
Divock Origi (tidligere spiller)113216
Joël Matip46515
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)11
Rhys Williams (tidligere spiller)112
Nathaniel Phillips4419
Kaide Gordon3126
Isaac Mabaya11
Harvey Davies11
Caoimhin Kelleher34133151
Owen Beck (tidligere spiller)314
Trent Alexander-Arnold235
Neco Williams (tidligere spiller)12214
James Norris11
Tyler Morton (tidligere spiller)711211
Conor Bradley (tidligere spiller)112
James Balagizi (tidligere spiller)112
Marcelo Pitaluga (tidligere spiller)224

MinuttLiverpoolMotstandere
1-15179
16-30245
31-452411
46-60177
61-75289
76-90356
Ekstratid00
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah112
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Jordan Henderson2752438
Virgil van Dijk74213
James Milner314
Alisson Becker22
Joe Gomez22

SpillerKamperPoengSnittFolkebørs
Alisson Becker543907,227,28
Trent Alexander-Arnold473327,066,40
Ibrahima Konaté291976,796,96
Virgil van Dijk513717,277,18
Andy Robertson443137,116,64
Fabinho443117,076,70
Thiago Alcântara292107,246,82
Jordan Henderson463046,616,70
Sadio Mané463216,986,77
Mohamed Salah493567,276,56
Luis Diaz221687,647,55
Joël Matip433006,986,82
Naby Keita271776,566,22
Diogo Jota442956,706,51
James Milner171096,416,23
Joe Gomez11706,366,36
Kostas Tsimikas191347,056,78
Curtis Jones191286,746,34
Harvey Elliott10686,806,87
Takumi Minamino11726,555,67
Roberto Firmino221436,506,25
Divock Origi6437,175,28
Alex Oxlade-Chamberlain191176,165,93
Caoimhin Kelleher8567,007,29
Kaide Gordon3196,336,55
Conor Bradley4225,505,96
Tyler Morton7446,296,24
Elijah Dixon-Bonner166,005,99
Max Woltman144,004,40
Billy Koumetio133,003,93
Neco Williams4256,255,86
Nathaniel Phillips2147,006,06
Adrián177,005,85
Harvey Blair144,003,94