Sesongstatistikk 2021/22

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker36134154
Joe Gomez4+42+523+111+10
Fabinho (tidligere spiller)26+39+43341+7
Virgil van Dijk3495351
Ibrahima Konaté11861+326+3
Thiago Alcântara (tidligere spiller)17+87+42+226+14
Luis Diaz11+24+32+3118+8
James Milner (tidligere spiller)9+153+51+21+314+25
Naby Keita (tidligere spiller)14+95+542+125+15
Roberto Firmino (tidligere spiller)10+102+52+3317+18
Sadio Mané (tidligere spiller)32+211+22+1146+5
Mohamed Salah30+512+12145+6
Adrian11
Jordan Henderson (tidligere spiller)29+67+53+24+143+14
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)9+83+323+117+12
Curtis Jones10+52+23+13+118+9
Takumi Minamino (tidligere spiller)1+102+22+24+19+15
Harvey Elliott4+211+20+16+5
Diogo Jota27+87+43+22+239+16
Kostas Tsimikas9+44+13+2319+7
Andy Robertson299+13+13+144+3
Divock Origi (tidligere spiller)0+72+512+15+13
Joël Matip (tidligere spiller)3170+1442+1
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)10+11+1
Nathaniel Phillips (tidligere spiller)1+10+11+2
Kaide Gordon0+1123+1
Caoimhin Kelleher2248
Owen Beck (tidligere spiller)0+20+2
Trent Alexander-Arnold3293347
Neco Williams (tidligere spiller)0+12+12+24+4
James Norris (tidligere spiller)0+10+1
Tyler Morton (tidligere spiller)1+121+12+16+3
Max Woltman (tidligere spiller)0+111+1
Conor Bradley0+112+13+2
Harvey Blair11
Billy Koumetio (tidligere spiller)11
Melkamu Frauendorf (tidligere spiller)0+10+1
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Fabinho (tidligere spiller)5128
Virgil van Dijk33
Ibrahima Konaté213
Thiago Alcântara (tidligere spiller)112
Luis Diaz426
Naby Keita (tidligere spiller)314
Roberto Firmino (tidligere spiller)55111
Sadio Mané (tidligere spiller)165223
Mohamed Salah23831
Jordan Henderson (tidligere spiller)213
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)213
Curtis Jones11
Takumi Minamino (tidligere spiller)33410
Harvey Elliott11
Diogo Jota1512321
Andy Robertson33
Divock Origi (tidligere spiller)3126
Joël Matip (tidligere spiller)33
Kaide Gordon11
Trent Alexander-Arnold22
KampTid
Liverpool - Villarreal53'
West Ham - LiverpoolAlisson Becker3'
Liverpool - AC Milan9'
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Joe Gomez11
Fabinho (tidligere spiller)11
Virgil van Dijk213
Ibrahima Konaté11
Thiago Alcântara (tidligere spiller)415
Luis Diaz314
James Milner (tidligere spiller)1113
Naby Keita (tidligere spiller)123
Roberto Firmino (tidligere spiller)415
Sadio Mané (tidligere spiller)22
Mohamed Salah13215
Jordan Henderson (tidligere spiller)516
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)112
Curtis Jones123
Takumi Minamino (tidligere spiller)11
Diogo Jota4116
Kostas Tsimikas22116
Andy Robertson102214
Divock Origi (tidligere spiller)1113
Joël Matip (tidligere spiller)33
Trent Alexander-Arnold1231218
Neco Williams (tidligere spiller)112
Conor Bradley11

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Joe Gomez213
Fabinho (tidligere spiller)7119
Virgil van Dijk314
Ibrahima Konaté2114
Thiago Alcântara (tidligere spiller)213
James Milner (tidligere spiller)235
Naby Keita (tidligere spiller)314
Roberto Firmino (tidligere spiller)33
Sadio Mané (tidligere spiller)5218
Mohamed Salah11
Jordan Henderson (tidligere spiller)314
Curtis Jones11
Takumi Minamino (tidligere spiller)112
Diogo Jota3216
Kostas Tsimikas33
Andy Robertson5117
Joël Matip (tidligere spiller)213
Caoimhin Kelleher11
Trent Alexander-Arnold2215
Tyler Morton (tidligere spiller)112
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Andy Robertson11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Joe Gomez11
Fabinho (tidligere spiller)541111
Virgil van Dijk11
Thiago Alcântara (tidligere spiller)126119
Luis Diaz732113
James Milner (tidligere spiller)5319
Naby Keita (tidligere spiller)1044220
Roberto Firmino (tidligere spiller)72110
Sadio Mané (tidligere spiller)781117
Mohamed Salah56112
Jordan Henderson (tidligere spiller)1152321
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)921113
Curtis Jones612211
Takumi Minamino (tidligere spiller)112
Harvey Elliott2114
Diogo Jota176124
Kostas Tsimikas11125
Andy Robertson3126
Divock Origi (tidligere spiller)213
Joël Matip (tidligere spiller)44
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)11
Kaide Gordon112
Trent Alexander-Arnold2417
Neco Williams (tidligere spiller)11
Tyler Morton (tidligere spiller)1113
Max Woltman (tidligere spiller)11
Conor Bradley11
Billy Koumetio (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker22
Joe Gomez2142128
Fabinho (tidligere spiller)11
Virgil van Dijk134
Ibrahima Konaté264232
Thiago Alcântara (tidligere spiller)11
Luis Diaz33
James Milner (tidligere spiller)83112
Naby Keita (tidligere spiller)617
Roberto Firmino (tidligere spiller)213
Adrian574218
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)127120
Curtis Jones103215
Takumi Minamino (tidligere spiller)158124
Harvey Elliott6612
Diogo Jota1124
Kostas Tsimikas2371334
Andy Robertson4318
Divock Origi (tidligere spiller)113216
Joël Matip (tidligere spiller)46515
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)11
Marcelo Pitaluga224
Rhys Williams112
Nathaniel Phillips (tidligere spiller)4419
Kaide Gordon3126
Isaac Mabaya11
Caoimhin Kelleher34133151
Owen Beck (tidligere spiller)314
Trent Alexander-Arnold235
Neco Williams (tidligere spiller)12214
James Norris (tidligere spiller)11
Tyler Morton (tidligere spiller)711211
Conor Bradley112
James Balagizi (tidligere spiller)112
Harvey Davies11

MinuttLiverpoolMotstandere
1-15179
16-30245
31-452411
46-60177
61-75289
76-90356
Ekstratid00
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah112
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Jordan Henderson (tidligere spiller)2752438
Virgil van Dijk74213
James Milner (tidligere spiller)314
Alisson Becker22
Joe Gomez22

SpillerKamperPoengSnittFolkebørs
Alisson Becker543907,227,17
Trent Alexander-Arnold473327,066,12
Ibrahima Konaté291976,796,47
Virgil van Dijk513717,276,79
Andy Robertson443137,116,39
Fabinho443117,076,38
Thiago Alcântara292107,246,58
Jordan Henderson463046,616,32
Sadio Mané463216,986,77
Mohamed Salah493567,276,21
Luis Diaz221687,646,74
Joël Matip433006,986,42
Naby Keita271776,566,03
Diogo Jota442956,706,36
James Milner171096,415,95
Joe Gomez11706,366,06
Kostas Tsimikas191347,055,93
Curtis Jones191286,746,05
Harvey Elliott10686,806,16
Takumi Minamino11726,555,67
Roberto Firmino221436,506,21
Divock Origi6437,175,28
Alex Oxlade-Chamberlain191176,165,73
Caoimhin Kelleher8567,006,85
Kaide Gordon3196,335,84
Conor Bradley4225,506,75
Tyler Morton7446,296,24
Elijah Dixon-Bonner166,005,99
Max Woltman144,004,40
Billy Koumetio133,003,93
Neco Williams4256,255,86
Nathaniel Phillips2147,006,03
Adrian177,005,78
Harvey Blair144,003,94