Sesongstatistikk 2013/14

KAMPER:

PLFALTotal
Mignolet38240
Skrtel362139
Henderson352+11+138+2
Gerrard33+13238+1
Suarez332+1136+1
Johnson29130
Coutinho28+52+10+130+7
Sturridge26+32230+3
Sterling24+92+11+127+11
Flanagan231+124+1
Leiva20+70+1121+8
Toure15+52219+5
Sakho17+1118+1
Agger16+420+118+5
Allen15+91117+9
Cissokho12+33116+3
Moses6+13219+13
Enrique6+217+2
Aspas5+916+9
Jones33
Wisdom1+112+1
Kelly0+520+12+6
Alberto0+91+112+10
Ibe0+111+1
Smith0+10+1
Teixeira0+10+1

MÅLSCORERE:

PLFALTotal
Suarez3131
Sturridge211224
Gerrard13114
Sterling9110
Skrtel77
Coutinho55
Henderson415
Agger22
Moses112
Allen11
Aspas11
Flanagan11
Sakho11
Selvmål516

MÅLGIVENDE:

PLFALTotal
Suarez14216
Gerrard14115
Coutinho718
Sturridge88
Henderson77
Sterling527
Johnson314
Cissokho22
Enrique22
Toure22
Agger11
Alberto11
Aspas11
Flanagan11
Ibe11
Skrtel11
Straffe101011
Frispark6006
Feilpasning110011
Retur5005

GULE KORT:

PLFALTotal
Gerrard729
Leiva617
Skrtel66
Suarez66
Henderson415
Sterling3115
Allen44
Flanagan314
Aspas33
Johnson33
Toure213
Cissokho22
Coutinho112
Sturridge22
Wisdom112
Moses11

RØDE KORT:

PLFALTotal
Henderson11

BYTTET UT:

18 - Coutinho
13 - Sturridge
9 - Sterling
8 - Flanagan
7 - Gerrard, Moses
6 - Leiva
5 - Allen, Aspas, Johnson
4 - Cissokho
3 - Sakho, Suarez
2 - Agger, Alberto
1 - Henderson, Kelly, Skrtel, Wisdom

BENKESLITERE:

39 - Jones
23 - Aspas
17 - Alberto
14 - Moses
12 - Kelly, Toure
11 - Cissokho, Ibe
10 - Agger
8 - Sakho
6 - Allen, Wisdom
5 - Sterling
4 - Leiva
3 - Borini, Ilori, Mignolet, Teixeira
2 - Flanagan, Rossiter, Smith
1 - Brannagan, Sama, Skrtel, Ward

NÅR KOMMER MÅLENE:

LiverpoolMotstandere
1-15154
16-302510
31-45228
46-601710
61-751110
76-901813
Ekstratid2

STRAFFEMÅL:

11 -Gerrard

STRAFFEBOM:

1 - Gerrard, Sturridge

FRISPARKMÅL:

3 -Suarez 
2 -Gerrard 
1 -Henderson

KAPTEIN:

38 - Gerrard
3 - Suarez
2 - Agger

TILSKUERE HJEMME:

Total:935083
Høyeste:44822
Laveste:42231
Gjennomsnitt:44527

SPILLERBØRS:

PoengKamperSnitt
Suarez273367,58
Sterling216307,2
Henderson271396,95
Allen125186,94
Coutinho235346,91
Sturridge214316,9
Gerrard259386,82
Mignolet272406,8
Skrtel258396,62
Agger123196,47
Sakho113186,28
Johnson185306,17
Leiva148246,17
Flanagan147246,12
Toure118205,9
Cissokho93165,81
Enrique5186,38
Jones1836
Moses5295,78
Alberto1125,5
Wisdom1125,5
Aspas3675,14
Smith515
Ibe515
Kelly1535

LIVERPOOLS BESTE:

Suarez10
Gerrard7
Henderson6
Sterling4
Coutinho4
Mignolet4
Skrtel3
Sturridge3
Allen1
Toure1

Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
12.12.2017 kl 15:10

– Vi trenger ikke Adam i morgen

Jürgen Klopp har planer om å matche Adam Lallana forsiktig, slik at han litt om litt finner formen.

+
12.12.2017 kl 14:35

Skadetrøbbel for West Brom

West Bromwich må klare seg uten sentrale spillere på Anfield.

+
12.12.2017 kl 12:28

– Moreno kan være ute i seks uker

Adam Lallana er tilbake i trening, men det er ikke Joel Matip.

+
12.12.2017 kl 11:11

– Klopp har gjort meg mye bedre uten ball

Philippe Coutinho trives i en dypere rolle.

+