Sesongstatistikk 2019/20

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker2951237
Fabinho22+66+121132+7
Virgil van Dijk388111150
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)35+25+30+1141+6
Dejan Lovren (tidligere spiller)9+131114+1
James Milner9+134+41+1211+118+19
Naby Keita9+93+120+1216+11
Roberto Firmino34+47+10+20+111+143+9
Sadio Mané (tidligere spiller)31+47+1111+141+6
Mohamed Salah33+180+211245+3
Joe Gomez22+65+22211235+8
Adrián9+233116+2
Jordan Henderson26+4611236+4
Alex Oxlade-Chamberlain17+133+20+2210+1225+18
Curtis Jones1+541+16+6
Takumi Minamino (tidligere spiller)2+80+135+9
Harvey Elliott0+2336+2
Adam Lallana (tidligere spiller)3+12220+11+18+14
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)2+50+10+11+13+8
Rhian Brewster (tidligere spiller)0+122+1
Andy Robertson34+27+1111246+3
Divock Origi (tidligere spiller)7+211+5310+111+114+28
Joël Matip8+11110+111+2
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)0+10+1
Nathaniel Phillips11
Liam Millar (tidligere spiller)11
Ki-Jana Hoever (tidligere spiller)123
Herbie Kane (tidligere spiller)1+11+1
Isaac Christie-Davies (tidligere spiller)11
Caoimhin Kelleher134
Jake Cain11
Leighton Clarkson10+11+1
Trent Alexander-Arnold35+36+10+111+143+6
Pedro Chirivella (tidligere spiller)31+24+2
Yasser Larouci (tidligere spiller)1+11+1
Sepp van den Berg12+13+1
Luis Longstaff (tidligere spiller)11
Neco Williams3+3418+3
James Norris0+10+1
Jack Bearne0+10+1
Thomas Hill11
Joe Hardy (tidligere spiller)0+10+1
Tony Gallacher (tidligere spiller)11
Morgan Boyes (tidligere spiller)0+111+1
Adam Lewis (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Fabinho22
Virgil van Dijk55
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)426
Dejan Lovren (tidligere spiller)11
James Milner224
Naby Keita2114
Roberto Firmino91212
Sadio Mané (tidligere spiller)182222
Mohamed Salah19423
Jordan Henderson44
Alex Oxlade-Chamberlain4318
Curtis Jones123
Takumi Minamino (tidligere spiller)11
Adam Lallana (tidligere spiller)11
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)11
Andy Robertson213
Divock Origi (tidligere spiller)426
Joël Matip112
Ki-Jana Hoever (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold44
KampTid
Manchester City - LiverpoolAlex Oxlade-Chamberlain66'
Liverpool - Shrewsbury Town75'
Shrewsbury Town - Liverpool46'
Aston Villa - LiverpoolMorgan Boyes17'
Liverpool - Arsenal6'
Burnley - Liverpool33'
Liverpool - Norwich City7'
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Fabinho314
Virgil van Dijk112
Dejan Lovren (tidligere spiller)11
James Milner2114
Naby Keita33
Roberto Firmino83213
Sadio Mané (tidligere spiller)72110
Mohamed Salah92112
Jordan Henderson55
Alex Oxlade-Chamberlain112
Curtis Jones11
Adam Lallana (tidligere spiller)112
Andy Robertson1313
Divock Origi (tidligere spiller)112
Trent Alexander-Arnold131115
Pedro Chirivella (tidligere spiller)11
Neco Williams11

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Fabinho6118
Virgil van Dijk11
Dejan Lovren (tidligere spiller)11
James Milner41117
Naby Keita11
Roberto Firmino11
Sadio Mané (tidligere spiller)32117
Mohamed Salah112
Joe Gomez72110
Adrián11
Jordan Henderson213
Alex Oxlade-Chamberlain11
Adam Lallana (tidligere spiller)112
Rhian Brewster (tidligere spiller)11
Andy Robertson224
Divock Origi (tidligere spiller)11
Isaac Christie-Davies (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold5117
Yasser Larouci (tidligere spiller)11
Neco Williams112
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Fabinho1113
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)15217
Dejan Lovren (tidligere spiller)112
James Milner221117
Naby Keita822113
Roberto Firmino2031125
Sadio Mané (tidligere spiller)121114
Mohamed Salah132116
Joe Gomez112
Jordan Henderson104115
Alex Oxlade-Chamberlain17321124
Curtis Jones123
Takumi Minamino (tidligere spiller)224
Harvey Elliott22
Adam Lallana (tidligere spiller)314
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)112
Andy Robertson4116
Divock Origi (tidligere spiller)7111111
Joël Matip112
Ki-Jana Hoever (tidligere spiller)22
Isaac Christie-Davies (tidligere spiller)11
Leighton Clarkson11
Trent Alexander-Arnold415
Luis Longstaff (tidligere spiller)11
Neco Williams33
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Fabinho22
Georginio Wijnaldum (tidligere spiller)11
Dejan Lovren (tidligere spiller)103114
James Milner55
Naby Keita91111
Sadio Mané (tidligere spiller)112
Mohamed Salah33
Joe Gomez9110
Adrián2751235
Jordan Henderson1113
Alex Oxlade-Chamberlain4318
Curtis Jones102214
Takumi Minamino (tidligere spiller)718
Harvey Elliott101112
Adam Lallana (tidligere spiller)116118
Andy Lonergan (tidligere spiller)2111117
Xherdan Shaqiri (tidligere spiller)102113
Rhian Brewster (tidligere spiller)1113
Divock Origi (tidligere spiller)9110
Joël Matip72110
Elijah Dixon-Bonner (tidligere spiller)11
Nathaniel Phillips22
Ki-Jana Hoever (tidligere spiller)12115
Herbie Kane (tidligere spiller)11
Caoimhin Kelleher722112
Leighton Clarkson22
Trent Alexander-Arnold11
Pedro Chirivella (tidligere spiller)11
Yasser Larouci (tidligere spiller)11
Sepp van den Berg11
Luis Longstaff (tidligere spiller)11
Neco Williams9211
James Norris11
Jack Bearne11
Billy Koumetio (tidligere spiller)11
Layton Stewart11
Simon Mignolet (tidligere spiller)11
Tony Gallacher (tidligere spiller)11
Adam Lewis (tidligere spiller)11
Vítězslav Jaroš (tidligere spiller)11

MinuttLiverpoolMotstandere
1-151510
16-30126
31-452514
46-60196
61-751610
76-902310
Ekstratid34
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
James Milner11
Mohamed Salah11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Virgil van Dijk718
Jordan Henderson25611235
James Milner521210
Dejan Lovren (tidligere spiller)11
Pedro Chirivella (tidligere spiller)11

SpillerKamperPoengSnittFolkebørs
Alisson Becker372617,057,31
Neco Williams6386,335,86
Joe Gomez352236,376,43
Virgil van Dijk503557,107,23
Andy Robertson483226,716,68
James Milner171146,716,24
Georginio Wijnaldum442866,506,16
Naby Keita151036,876,29
Alex Oxlade-Chamberlain291856,385,97
Divock Origi13765,855,28
Takumi Minamino5255,005,67
Trent Alexander-Arnold453016,696,40
Fabinho322116,596,74
Mohamed Salah463267,096,56
Roberto Firmino473286,986,29
Sadio Mané423027,196,77
Curtis Jones5346,806,43
Jordan Henderson372586,976,73
Joël Matip11706,366,86
Adrián16986,125,77
Adam Lallana7446,295,92
Dejan Lovren14876,216,06
Caoimhin Kelleher3206,677,29
Ki-Jana Hoever3206,676,06
Sepp van den Berg2115,505,79
Adam Lewis177,006,83
Pedro Chirivella3196,337,07
Jake Cain166,006,62
Leighton Clarkson166,005,62
Harvey Elliott4287,006,90
Liam Millar166,006,41
Yasser Larouci144,005,67
Xherdan Shaqiri3186,005,52
Morgan Boyes155,004,89
Tony Gallacher155,004,81
Herbie Kane166,005,47
Isaac Christie-Davies155,005,14
Thomas Hill155,005,14
Luis Longstaff166,005,40
Rhian Brewster166,006,68