Sesongstatistikk 2019/20

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Alisson Becker5200077
Fabinho10+141001615+1
Virgil van Dijk1241001717
Georginio Wijnaldum122+20+1001714+3
Dejan Lovren41100066
James Milner2+73+12100168+8
Naby Keita0+22+1200074+3
Roberto Firmino11+13+10+1001714+3
Sadio Mané11+13+11001715+2
Mohamed Salah1141001616
Joe Gomez1+32+12100106+4
Adrián7+121001110+1
Jordan Henderson9+221001412+2
Alex Oxlade-Chamberlain2+622100137+6
Adam Lallana1+4200073+4
Xherdan Shaqiri0+20+100030+3
Rhian Brewster200022
Andy Robertson123+11001716+1
Divock Origi3+61+210+100145+9
Joël Matip71100099
Curtis Jones1+100021+1
Ki-Jana Hoever100011
Herbie Kane0+100010+1
Caoimhin Kelleher200022
Trent Alexander-Arnold1230+1001615+1
Harvey Elliott200022
Pedro Chirivella0+200020+2
Sepp van den Berg1+100021+1
Neco Williams100011

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Fabinho11
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum112
James Milner123
Roberto Firmino33
Sadio Mané72211
Mohamed Salah639
Jordan Henderson11
Alex Oxlade-Chamberlain314
Adam Lallana11
Andy Robertson112
Divock Origi123
Joël Matip11
Ki-Jana Hoever11
Trent Alexander-Arnold11

Selvmål

SpillerKamp
Grant HanleyLiverpool - Norwich City (PL)7'
Burnley - Liverpool (PL)33'
Liverpool - Arsenal (EFL)6'

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Fabinho112
James Milner213
Roberto Firmino3328
Sadio Mané213
Mohamed Salah325
Jordan Henderson11
Adam Lallana11
Andy Robertson44
Curtis Jones11
Trent Alexander-Arnold314

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Fabinho415
Virgil van Dijk11
Dejan Lovren11
James Milner213
Sadio Mané11
Joe Gomez11
Adrián11
Jordan Henderson11
Adam Lallana11
Rhian Brewster11
Andy Robertson11
Trent Alexander-Arnold314

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Alisson Becker11
Georginio Wijnaldum617
James Milner1113
Naby Keita123
Roberto Firmino718
Sadio Mané415
Mohamed Salah617
Jordan Henderson527
Alex Oxlade-Chamberlain22217
Adam Lallana11
Andy Robertson112
Divock Origi314
Ki-Jana Hoever11

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Fabinho1000001
Dejan Lovren2030005
James Milner3000003
Naby Keita4000004
Joe Gomez8010009
Adrián4020107
Jordan Henderson1010002
Alex Oxlade-Chamberlain3020005
Adam Lallana60400111
Andy Lonergan1000113
Xherdan Shaqiri4000015
Rhian Brewster1010013
Divock Origi2000002
Joël Matip1000001
Adam Lewis0000101
Curtis Jones0010001
Ki-Jana Hoever0000011
Herbie Kane0000101
Caoimhin Kelleher6020019
Yasser Larouci0000101
Harvey Elliott1000012
Luis Longstaff0000101
Leighton Clarkson0000202
Billy Koumetio0000101

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-1562
16-3053
31-4595
46-6083
61-7573
76-9087
Ekstratid11

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
James Milner11
Mohamed Salah11

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLUSCTotalt
Jordan Henderson5000016
James Milner1000102

Tilskuere hjemme

Totalt:106631
Høyeste:53333
Laveste:53298
Gjennomsnitt:53316

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Alisson Becker4977,00
Trent Alexander-Arnold107166,69
Joe Gomez3165,17
Virgil van Dijk118176,94
Andy Robertson104166,50
Fabinho108157,20
Jordan Henderson76126,33
Georginio Wijnaldum94156,27
Mohamed Salah108166,75
Roberto Firmino112167,00
Divock Origi3256,40
Adrián71116,45
Joël Matip6096,67
James Milner5186,38
Alex Oxlade-Chamberlain5286,50
Sadio Mané109157,27
Dejan Lovren3866,33
Adam Lallana1735,67
Caoimhin Kelleher1427,00
Ki-Jana Hoever717,00
Naby Keita2245,50
Curtis Jones1427,00
Rhian Brewster1326,50
Harvey Elliott1527,50
Neco Williams616,00
Sepp van den Berg616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10109.08.19 PLLiverpoolNorwich..4110Referat
10214.08.19 USCChelseaLiverpool2230e.e.o. (4-5 str.)Referat
10317.08.19 PLSouthampto..Liverpool1230Referat
10424.08.19 PLLiverpoolArsenal3120Referat
10531.08.19 PLBurnleyLiverpool0300Referat
10614.09.19 PLLiverpoolNewcastle..3100Referat
10717.09.19 CLNapoliLiverpool2030Referat
10822.09.19 PLChelseaLiverpool1260Referat
10925.09.19 EFLMK DonsLiverpool0200Referat
11028.09.19 PLSheffield..Liverpool0120Referat
11102.10.19 CLLiverpoolRB..4310Referat
11205.10.19 PLLiverpoolLeicester2150Referat
11320.10.19 PLManchester..Liverpool1110Referat
11423.10.19 CLGenkLiverpool1420Referat
11527.10.19 PLLiverpoolTottenham..2160Referat
11630.10.19 EFLLiverpoolArsenal5550e.e.o. (5-4 str.)Referat
11702.11.19 PLAston..Liverpool1230Referat
11805.11.19 CLLiverpoolGenk2120Referat
11910.11.19 PLLiverpoolManchester..3120Referat
12023.11.19 PLCrystal..LiverpoolTV 2 Sport Premium / TV 2 SumoKampinfo
12127.11.19 CLLiverpoolNapoliViasport 1 og ViaplayKampinfo
12230.11.19 PLLiverpoolBrightonTV 2 Sport Premium / TV 2 SumoKampinfo
12304.12.19 PLLiverpoolEvertonAmazon Prime / TV 2 Sport PremiumKampinfo
12407.12.19 PLBournemout..LiverpoolTV 2 Sport Premium / TV 2 Sport 1 /..Kampinfo
12510.12.19 CLRB..LiverpoolKampinfo
12614.12.19 PLLiverpoolWatfordBT Sport / TV 2 Sport PremiumKampinfo
12717.12.19 EFLAston..LiverpoolViasport 1 og ViaplayKampinfo
12821.12.19 PLWest HamLiverpoolKampen blir flyttet til en annen..Kampinfo
12926.12.19 PLLeicesterLiverpoolAmazon Prime / TV 2 Sport PremiumKampinfo
13029.12.19 PLLiverpoolWolverhamp..Sky Sports / TV 2 Sport PremiumKampinfo
13102.01.20 PLLiverpoolSheffield..BT Sport / TV 2 Sport PremiumKampinfo
13211.01.20 PLTottenham..LiverpoolSky Sports / TV 2 Sport PremiumKampinfo
13319.01.20 PLLiverpoolManchester..Sky Sports / TV 2 Sport PremiumKampinfo
13423.01.20 PLWolverhamp..LiverpoolBT Sport / TV 2 Sport PremiumKampinfo
13501.02.20 PLLiverpoolSouthampto..Kampinfo
13608.02.20 PLNorwich..LiverpoolKampinfo
13722.02.20 PLLiverpoolWest HamKampinfo
13829.02.20 PLWatfordLiverpoolKampinfo
13907.03.20 PLLiverpoolBournemout..Kampinfo
14014.03.20 PLEvertonLiverpoolKampinfo
14121.03.20 PLLiverpoolCrystal..Kampinfo
14204.04.20 PLManchester..LiverpoolKampinfo
14311.04.20 PLLiverpoolAston..Kampinfo
14418.04.20 PLBrightonLiverpoolKampinfo
14525.04.20 PLLiverpoolBurnleyKampinfo
14602.05.20 PLArsenalLiverpoolKampinfo
14709.05.20 PLLiverpoolChelseaKampinfo
14817.05.20 PLNewcastle..LiverpoolKampinfo
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
20.11.2019 kl 15:24

Både Salah og Robertson mister lørdagens kamp

Duoen sliter med ankelskader.

+
20.11.2019 kl 13:18

Se så langt de har kommet på Liverpools nye treningsanlegg

Neste sommer skal Liverpools spillere få boltre seg på dette anlegget.

+
20.11.2019 kl 10:40

– En uforglemmelig kveld

Gini Wijnaldum om hattricket.

+
20.11.2019 kl 10:02

– Pappa, jeg vil dra på kamp igjen i morgen og score

Mohamed Salah om hvordan datteren hans reagerte på å få applaus på Anfield etter sesongens siste hjemmekamp.

+