Sesongstatistikk 2012/13

KAMPER:

PLFALELTotal
Johnson36743
Gerrard360+10+16+242+4
Suarez331+10+16+240+4
Agger35439
Reina31839
Downing25+41+1211+139+6
Enrique25+4631+4
Skrtel23+21731+2
Allen21+6215+229+8
Carragher16+81210+129+9
Henderson16+141+121029+15
Leiva24+212+227+4
Sterling19+510+12+822+14
Wisdom1221419
Shelvey9+101+117+318+14
Jones722415
Sturridge11+3213+3
Fernandez (Suso)8+610+13+112+8
Sahin71412
Coutinho12+112+1
Borini5+814+210+10
Coates2+32239+3
Kelly42+16+1
Robinson2226
Assaidi0+424+26+6
Cole0+6134+6
Yesil22
Morgan2+12+1
Spearing2+12+1
Pacheco11+12+1
Adam1+11+1
Ibe11
Coady0+111+1
Flanagan0+111+1
Carroll0+20+2
Sinclair0+10+1

MÅLSCORERE:

PLFALELTotal
Suarez2321430
Sturridge10111
Gerrard9110
Henderson516
Downing325
Shelvey145
Agger33
Coutinho33
Sahin123
Allen112
Borini112
Cole112
Enrique22
Johnson112
Skrtel22
Sterling22
Coates11
Wisdom11
Selvmål426

MÅLGIVENDE:

PLFALELTotal
Gerrard101112
Downing527
Suarez617
Coutinho66
Henderson426
Enrique44
Johnson44
Sterling33
Sturridge33
Sahin112
Shelvey112
Wisdom112
Assaidi11
Borini11
Carragher11
Cole11
Fernandez (Suso)11
Ibe11
Kelly11
Leiva11
Skrtel11
Straffe50005
Frispark30036
Feilpasning910414
Retur31015

GULE KORT:

PLFALELTotal
Suarez10111
Johnson77
Leiva617
Carragher4116
Shelvey336
Gerrard55
Skrtel415
Agger314
Henderson314
Allen213
Sturridge213
Borini112
Flanagan112
Sterling112
Carroll11
Enrique11
Fernandez (Suso)11
Jones11
Reina11
Sahin11
Wisdom11

RØDE KORT:

PLFALELTotal
Agger11
Shelvey11

BYTTET UT:

13 - Henderson
11 - Fernandez (Suso), Leiva
10 - Downing
8 - Coutinho, Sahin
7 - Borini, Sturridge
6 - Allen, Shelvey, Sterling
5 - Cole, Wisdom
3 - Assaidi, Enrique, Johnson
2 - Agger, Morgan, Pacheco, Skrtel, Suarez, Yesil
1 - Carragher, Coady, Gerrard, Ibe, Kelly, Robinson, Spearing

BENKESLITERE:

35 - Jones
23 - Coates
17 - Fernandez (Suso), Gulacsi, Shelvey
16 - Wisdom
15 - Carragher
14 - Assaidi
13 - Skrtel
10 - Henderson
9 - Sahin
6 - Downing, Robinson, Sterling
5 - Borini
4 - Allen, Coady, Enrique
3 - Cole, Wilson
2 - Adam, Kelly, Leiva, Sama, Yesil
1 - Agger, Carroll, Flanagan, Ibe, Johnson, Jones, Morgan, Reina, Sturridge, Ward

NÅR KOMMER MÅLENE:

LiverpoolMotstandere
1-15116
16-30189
31-451315
46-601910
61-752112
76-901612
Ekstratid

STRAFFEMÅL:

4 -Gerrard 
1 -Sturridge

STRAFFEBOM:

1 - Gerrard

FRISPARKMÅL:

5 -Suarez 
1 -Henderson

KAPTEIN:

41 - Gerrard
12 - Carragher
1 - Suarez

TILSKUERE HJEMME:

Total:1135648
Høyeste:45009
Laveste:37521
Gjennomsnitt:43678

SPILLERBØRS:

PoengKamperSnitt
Suarez301427,17
Coutinho84127
Sturridge107166,69
Gerrard295456,56
Henderson220346,47
Agger250396,41
Enrique198316,39
Johnson269436,26
Reina244396,26
Allen192316,19
Sahin68116,18
Skrtel189316,1
Leiva163276,04
Downing247416,02
Sterling156266
Jones90156
Carragher177305,9
Fernandez (Suso)81145,79
Wisdom109195,74
Shelvey123225,59
Coates52105,2
Borini56115,09
Ibe717
Flanagan616
Assaidi4886
Robinson3465,67
Cole2855,6
Pacheco1125,5
Kelly3775,29
Morgan1025
Coady515
Adam515
Spearing1025
Yesil924,5

LIVERPOOLS BESTE:

Suarez15
Gerrard7
Sturridge5
Sterling4
Allen4
Johnson3
Henderson3
Enrique3
Reina2
Assaidi2
Coutinho2
Carragher1
Shelvey1
Coates1
Cole1
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
20.08.2017 kl 09:12

«Mer enn et enmannsband»

Sadio Mané beviste at Liverpool kan vinne fotballkamper også uten Philippe Coutinho.

+
20.08.2017 kl 08:42

U23 møter Sunderland

Liverpool U23 spiller i ettermiddag sesongens første hjemmekamp i Premier League 2.

+
20.08.2017 kl 08:07

Glad og fornøyd debutant

Andy Robertson reflekterer over sin Liverpool-debut.

+
19.08.2017 kl 19:57

– Vi fikk lønn for strevet

Matchvinner Sadio Mané mente at Liverpool fortjente alle tre poengene mot Crystal Palace.

+