Sesongstatistikk 2018/19

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Nathaniel Clyne1+3100052+3
Fabinho19+74+411003625+11
Virgil van Dijk359004444
Georginio Wijnaldum29+39004138+3
Dejan Lovren9+12+111001513+2
James Milner19+108+111004029+11
Naby Keita15+93+211003120+11
Roberto Firmino31+37+30+10+1004638+8
Sadio Mané32+1101004443+1
Mohamed Salah34+1100+10+1004744+3
Joe Gomez12+24+2002016+4
Alisson Becker3510004545
Jordan Henderson18+116+20+1003824+14
Daniel Sturridge2+142+41100246+18
Alberto Moreno20+11100054+1
Adam Lallana5+81+200166+10
Simon Mignolet1100022
Xherdan Shaqiri11+111+211002714+13
Andy Robertson339004242
Divock Origi3+71+4100165+11
Joël Matip16+551002722+5
Curtis Jones100011
Ki-Jana Hoever0+100010+1
Rafael Camacho0+1100021+1
Trent Alexander-Arnold24+29003533+2

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho11
Virgil van Dijk325
Georginio Wijnaldum33
Dejan Lovren11
James Milner527
Naby Keita112
Roberto Firmino12416
Sadio Mané18422
Mohamed Salah19423
Jordan Henderson11
Daniel Sturridge2114
Xherdan Shaqiri66
Divock Origi213
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold11

Selvmål

SpillerKamp
Wesley HoedtLiverpool - Southampton (PL)10'
Steve CookBournemouth - Liverpool (PL)67'
Toby AlderweireldLiverpool - Tottenham Hotspur (PL)90'
Joël MatipBayern München - Liverpool (CL)39'

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho22
Virgil van Dijk213
James Milner527
Naby Keita11
Roberto Firmino617
Sadio Mané213
Mohamed Salah729
Jordan Henderson213
Daniel Sturridge112
Xherdan Shaqiri314
Andy Robertson9211
Divock Origi11
Trent Alexander-Arnold8210

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho6118
Virgil van Dijk134
Georginio Wijnaldum314
Dejan Lovren11
James Milner51118
Naby Keita112
Sadio Mané224
Mohamed Salah112
Joe Gomez213
Alisson Becker11
Jordan Henderson2114
Daniel Sturridge112
Adam Lallana112
Xherdan Shaqiri22
Andy Robertson336
Joël Matip3115
Trent Alexander-Arnold33

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Jordan Henderson11

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho314
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum10111
Dejan Lovren11
James Milner74112
Naby Keita10212
Roberto Firmino16521
Sadio Mané103114
Mohamed Salah12214
Joe Gomez11
Jordan Henderson617
Daniel Sturridge213
Alberto Moreno11
Adam Lallana516
Xherdan Shaqiri718
Andy Robertson224
Divock Origi213
Curtis Jones11
Trent Alexander-Arnold639

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius100001
Nathaniel Clyne200002
Fabinho601007
Georginio Wijnaldum001001
Dejan Lovren603009
James Milner101002
Naby Keita7030010
Sadio Mané000101
Joe Gomez101013
Jordan Henderson100001
Daniel Sturridge16040020
Alberto Moreno16040020
Adam Lallana11010012
Simon Mignolet340100044
Xherdan Shaqiri12060018
Andy Robertson100001
Divock Origi12020014
Joël Matip7030010
Curtis Jones100012
Isaac Christie-Davies000101
Caoimhin Kelleher000101
Rafael Camacho700007
Trent Alexander-Arnold401106
Kamil Grabara000011
Dominic Solanke000011

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-1574
16-30204
31-45137
46-60162
61-75146
76-90269
Ekstratid00

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner325
Roberto Firmino11
Mohamed Salah33

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Sadio Mané11

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Trent Alexander-Arnold11

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Jordan Henderson18060024
James Milner9031114
Virgil van Dijk801009

Tilskuere hjemme

Totalt:1211471
Høyeste:53373
Laveste:45503
Gjennomsnitt:52673

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Alisson Becker310456,89
Trent Alexander-Arnold216346,35
Joe Gomez116176,82
Virgil van Dijk320447,27
Andy Robertson287426,83
James Milner195306,50
Georginio Wijnaldum264396,77
Naby Keita137206,85
Sadio Mané308437,16
Mohamed Salah309447,02
Roberto Firmino274406,85
Jordan Henderson168266,46
Joël Matip146226,64
Xherdan Shaqiri95146,79
Dejan Lovren77126,42
Adam Lallana4175,86
Daniel Sturridge4075,71
Alberto Moreno2045,00
Fabinho191277,07
Divock Origi2955,80
Nathaniel Clyne1125,50
Simon Mignolet1226,00
Rafael Camacho717,00
Curtis Jones515,00
Ki-Jana Hoever616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10112.08.18 PLLiverpoolWest Ham4030Referat
10220.08.18 PLCrystal..Liverpool0221Referat
10325.08.18 PLLiverpoolBrighton1020Referat
10401.09.18 PLLeicesterLiverpool1250Referat
10515.09.18 PLTottenham..Liverpool1200Referat
10618.09.18 CLLiverpoolParis..3220Referat
10722.09.18 PLLiverpoolSouthampto..3020Referat
10826.09.18 EFLLiverpoolChelsea1280Referat
10929.09.18 PLChelseaLiverpool1120Referat
11003.10.18 CLNapoliLiverpool1020Referat
11107.10.18 PLLiverpoolManchester..0040Referat
11220.10.18 PLHuddersfie..Liverpool0120Referat
11324.10.18 CLLiverpoolRøde..4050Referat
11427.10.18 PLLiverpoolCardiff..4100Referat
11503.11.18 PLArsenalLiverpool1110Referat
11606.11.18 CLRøde..Liverpool2020Referat
11711.11.18 PLLiverpoolFulham2020Referat
11824.11.18 PLWatfordLiverpool0311Referat
11928.11.18 CLParis..Liverpool2180Referat
12002.12.18 PLLiverpoolEverton1050Referat
12105.12.18 PLBurnleyLiverpool1310Referat
12208.12.18 PLBournemout..Liverpool0430Referat
12311.12.18 CLLiverpoolNapoli1050Referat
12416.12.18 PLLiverpoolManchester..3120Referat
12521.12.18 PLWolverhamp..Liverpool0200Referat
12626.12.18 PLLiverpoolNewcastle..4000Referat
12729.12.18 PLLiverpoolArsenal5130Referat
12803.01.19 PLManchester..Liverpool2160Referat
12907.01.19 FAWolverhamp..Liverpool2110Referat
13012.01.19 PLBrightonLiverpool0100Referat
13119.01.19 PLLiverpoolCrystal..4321Referat
13230.01.19 PLLiverpoolLeicester1140Referat
13304.02.19 PLWest HamLiverpool1120Referat
13409.02.19 PLLiverpoolBournemout..3030Referat
13519.02.19 CLLiverpoolBayern..0020Referat
13624.02.19 PLManchester..Liverpool0050Referat
13727.02.19 PLLiverpoolWatford5020Referat
13803.03.19 PLEvertonLiverpool0030Referat
13910.03.19 PLLiverpoolBurnley4220Referat
14013.03.19 CLBayern..Liverpool1350Referat
14117.03.19 PLFulhamLiverpool1220Referat
14231.03.19 PLLiverpoolTottenham..2110Referat
14305.04.19 PLSouthampto..Liverpool1360Referat
14409.04.19 CLLiverpoolFC Porto2020Referat
14514.04.19 PLLiverpoolChelsea2010Referat
14617.04.19 CLFC PortoLiverpool1420(1-6 sammenlagt)Referat
14721.04.19 PLCardiff..Liverpool0220Referat
14826.04.19 PLLiverpoolHuddersfie..TV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
14901.05.19 CLBarcelonaLiverpoolKampinfo
15004.05.19 PLNewcastle..LiverpoolKampinfo
15107.05.19 CLLiverpoolBarcelonaKampinfo
15212.05.19 PLLiverpoolWolverhamp..Kampinfo
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
22.04.2019 kl 20:35

– For første gang skal jeg heie på Manchester United

Men James Milner kommer ikke til å se kampen onsdag kveld.

+
22.04.2019 kl 16:59

Wilson ble helten på overtid

Den utlånte angriperen scoret ikke bare ett, men to mål på overtid.

+
22.04.2019 kl 15:29

– United spiller for å få Champions League-fotball, og trenger et resultat

Virgil van Dijk håper på hjelp fra erkerivalen, men sier at de først og fremst må hjelpe seg selv.

+
22.04.2019 kl 12:24

Hvem er raskest av Salah, Mané, van Dijk og Gomez?

Joe Gomez har sin teori om spørsmålet.

+