Sesongstatistikk 2018/19

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Alisson Becker3813005151
Nathaniel Clyne1+3100052+3
Fabinho21+77+411004130+11
Virgil van Dijk3812005050
Georginio Wijnaldum32+311+1004743+4
Dejan Lovren11+12+111001715+2
James Milner19+1210+211004531+14
Naby Keita16+94+211003322+11
Roberto Firmino31+38+40+10+1004839+9
Sadio Mané35+1131005049+1
Mohamed Salah37+1120+10+1005249+3
Joe Gomez12+45+4002517+8
Jordan Henderson21+118+30+1004429+15
Alex Oxlade-Chamberlain0+200020+2
Adam Lallana5+81+200166+10
Simon Mignolet1100022
Xherdan Shaqiri11+132+211003015+15
Andy Robertson3612004848
Divock Origi4+82+6100217+14
Joël Matip17+581003126+5
Curtis Jones100011
Ki-Jana Hoever0+100010+1
Rafael Camacho0+1100021+1
Trent Alexander-Arnold27+211004038+2
Alberto Moreno (tidligere spiller)20+11100054+1
Daniel Sturridge (tidligere spiller)4+142+51100278+19

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho11
Virgil van Dijk426
Georginio Wijnaldum325
Dejan Lovren11
James Milner527
Naby Keita213
Roberto Firmino12416
Sadio Mané22426
Mohamed Salah22527
Jordan Henderson11
Xherdan Shaqiri66
Divock Origi3317
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold11
Daniel Sturridge2114

Selvmål

SpillerKamp
Wesley HoedtLiverpool - Southampton (PL)10'
Steve CookBournemouth - Liverpool (PL)67'
Toby AlderweireldLiverpool - Tottenham Hotspur (PL)90'
Joël MatipBayern München - Liverpool (CL)39'

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho22
Virgil van Dijk213
James Milner527
Naby Keita11
Roberto Firmino617
Sadio Mané213
Mohamed Salah8210
Jordan Henderson314
Xherdan Shaqiri426
Andy Robertson11213
Divock Origi11
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold13417
Daniel Sturridge112

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Alisson Becker11
Fabinho63110
Virgil van Dijk134
Georginio Wijnaldum314
Dejan Lovren11
James Milner61119
Naby Keita112
Sadio Mané224
Mohamed Salah112
Joe Gomez213
Jordan Henderson2114
Adam Lallana112
Xherdan Shaqiri22
Andy Robertson336
Joël Matip3216
Trent Alexander-Arnold33
Daniel Sturridge112

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Jordan Henderson11

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho314
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum13316
Dejan Lovren112
James Milner75113
Naby Keita10313
Roberto Firmino16622
Sadio Mané104115
Mohamed Salah13215
Joe Gomez11
Jordan Henderson617
Adam Lallana516
Xherdan Shaqiri729
Andy Robertson336
Divock Origi325
Curtis Jones11
Trent Alexander-Arnold7310
Alberto Moreno11
Daniel Sturridge1214

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius100001
Nathaniel Clyne200002
Fabinho601007
Georginio Wijnaldum001001
Dejan Lovren7060013
James Milner201003
Naby Keita7030010
Sadio Mané000101
Joe Gomez201014
Jordan Henderson100001
Alex Oxlade-Chamberlain101002
Adam Lallana11020013
Simon Mignolet370130050
Xherdan Shaqiri13080021
Rhian Brewster002002
Andy Robertson100001
Divock Origi13020015
Joël Matip9030012
Curtis Jones100012
Isaac Christie-Davies000101
Ben Woodburn001001
Caoimhin Kelleher001102
Rafael Camacho700007
Trent Alexander-Arnold402107
Kamil Grabara000011
Alberto Moreno16050021
Dominic Solanke000011
Daniel Sturridge17050022

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-15114
16-30227
31-45147
46-60174
61-75157
76-902912
Ekstratid00

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner325
Roberto Firmino11
Mohamed Salah314

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Sadio Mané11

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Trent Alexander-Arnold11

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Jordan Henderson21080029
James Milner9041115
Virgil van Dijk801009

Tilskuere hjemme

Totalt:1370263
Høyeste:53373
Laveste:45503
Gjennomsnitt:52702

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Alisson Becker356516,98
Trent Alexander-Arnold253396,49
Joe Gomez121186,72
Virgil van Dijk364507,28
Andy Robertson332486,92
James Milner210326,56
Georginio Wijnaldum302456,71
Naby Keita145216,90
Sadio Mané354497,22
Mohamed Salah344497,02
Roberto Firmino279416,80
Jordan Henderson211326,59
Joël Matip177266,81
Xherdan Shaqiri102156,80
Dejan Lovren88146,29
Adam Lallana4175,86
Daniel Sturridge5095,56
Alberto Moreno2045,00
Fabinho225327,03
Divock Origi5286,50
Nathaniel Clyne1125,50
Simon Mignolet1226,00
Rafael Camacho717,00
Curtis Jones515,00
Ki-Jana Hoever616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10112.08.18 PLLiverpoolWest Ham4030Referat
10220.08.18 PLCrystal..Liverpool0221Referat
10325.08.18 PLLiverpoolBrighton1020Referat
10401.09.18 PLLeicesterLiverpool1250Referat
10515.09.18 PLTottenham..Liverpool1200Referat
10618.09.18 CLLiverpoolParis..3220Referat
10722.09.18 PLLiverpoolSouthampto..3020Referat
10826.09.18 EFLLiverpoolChelsea1280Referat
10929.09.18 PLChelseaLiverpool1120Referat
11003.10.18 CLNapoliLiverpool1020Referat
11107.10.18 PLLiverpoolManchester..0040Referat
11220.10.18 PLHuddersfie..Liverpool0120Referat
11324.10.18 CLLiverpoolRøde..4050Referat
11427.10.18 PLLiverpoolCardiff..4100Referat
11503.11.18 PLArsenalLiverpool1110Referat
11606.11.18 CLRøde..Liverpool2020Referat
11711.11.18 PLLiverpoolFulham2020Referat
11824.11.18 PLWatfordLiverpool0311Referat
11928.11.18 CLParis..Liverpool2180Referat
12002.12.18 PLLiverpoolEverton1050Referat
12105.12.18 PLBurnleyLiverpool1310Referat
12208.12.18 PLBournemout..Liverpool0430Referat
12311.12.18 CLLiverpoolNapoli1050Referat
12416.12.18 PLLiverpoolManchester..3120Referat
12521.12.18 PLWolverhamp..Liverpool0200Referat
12626.12.18 PLLiverpoolNewcastle..4000Referat
12729.12.18 PLLiverpoolArsenal5130Referat
12803.01.19 PLManchester..Liverpool2160Referat
12907.01.19 FAWolverhamp..Liverpool2110Referat
13012.01.19 PLBrightonLiverpool0100Referat
13119.01.19 PLLiverpoolCrystal..4321Referat
13230.01.19 PLLiverpoolLeicester1140Referat
13304.02.19 PLWest HamLiverpool1120Referat
13409.02.19 PLLiverpoolBournemout..3030Referat
13519.02.19 CLLiverpoolBayern..0020Referat
13624.02.19 PLManchester..Liverpool0050Referat
13727.02.19 PLLiverpoolWatford5020Referat
13803.03.19 PLEvertonLiverpool0030Referat
13910.03.19 PLLiverpoolBurnley4220Referat
14013.03.19 CLBayern..Liverpool1350Referat
14117.03.19 PLFulhamLiverpool1220Referat
14231.03.19 PLLiverpoolTottenham..2110Referat
14305.04.19 PLSouthampto..Liverpool1360Referat
14409.04.19 CLLiverpoolFC Porto2020Referat
14514.04.19 PLLiverpoolChelsea2010Referat
14617.04.19 CLFC PortoLiverpool1420(1-6 sammenlagt)Referat
14721.04.19 PLCardiff..Liverpool0220Referat
14826.04.19 PLLiverpoolHuddersfie..5000Referat
14901.05.19 CLBarcelonaLiverpool3040Referat
15004.05.19 PLNewcastle..Liverpool2320Referat
15107.05.19 CLLiverpoolBarcelona4050(4-3 sammenlagt)Referat
15212.05.19 PLLiverpoolWolverhamp..2020Referat
15301.06.19 CLTottenham..Liverpool0200Referat
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
24.06.2019 kl 14:52

«Liverpool forventer at Mignolet blir i klubben»

Simon Mignolet går mot en ny sesong som andrekeeper.

+
24.06.2019 kl 13:54

– Han er uten tvil topp tre venstrebacker i verden

John Arne Riise er mektig imponert over prestasjonene til Andy Robertson.

+
24.06.2019 kl 11:47

Benítez er ferdig i Newcastle

Klubben bekreftet mandag at Rafa Benítez ikke kommer til å underskrive ny kontrakt med Newcastle.

+
24.06.2019 kl 10:53

– Liverpool burde ikke sprenge overgangsbudsjettet på å bringe han tilbake

Tidligere Liverpool-spiss John Aldridge er ikke overbevist om at Philippe Coutinho bør få en ny mulighet på Anfield.

+