Sesongstatistikk 2018/19

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Nathaniel Clyne1+3100052+3
Fabinho12+51+311002315+8
Virgil van Dijk266003232
Georginio Wijnaldum21+26002927+2
Dejan Lovren91+111001312+1
James Milner16+5511002823+5
Naby Keita12+71+211002415+9
Roberto Firmino24+24+20+10+1003428+6
Sadio Mané23+161003130+1
Mohamed Salah25+160+10+1003431+3
Joe Gomez12+14+1001816+2
Alisson Becker266003232
Jordan Henderson13+83+10+1002616+10
Daniel Sturridge2+112+31100206+14
Alberto Moreno20+11100054+1
Adam Lallana3+61+100114+7
Simon Mignolet1100022
Xherdan Shaqiri11+91+211002514+11
Andy Robertson246003030
Divock Origi1+40+1100072+5
Joël Matip7+521001510+5
Curtis Jones100011
Ki-Jana Hoever0+100010+1
Rafael Camacho0+1100021+1
Trent Alexander-Arnold16+25002321+2

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho11
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum22
Dejan Lovren11
James Milner325
Roberto Firmino9211
Sadio Mané12113
Mohamed Salah17320
Daniel Sturridge2114
Xherdan Shaqiri66
Divock Origi112
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold11

Selvmål

SpillerKamp
Wesley HoedtLiverpool - Southampton (PL)10'
Steve CookBournemouth - Liverpool (PL)67'

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho22
Virgil van Dijk11
James Milner516
Naby Keita11
Roberto Firmino44
Sadio Mané22
Mohamed Salah77
Daniel Sturridge11
Xherdan Shaqiri314
Andy Robertson628
Divock Origi11
Trent Alexander-Arnold33

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho314
Virgil van Dijk134
Georginio Wijnaldum213
Dejan Lovren11
James Milner31116
Naby Keita112
Sadio Mané112
Mohamed Salah11
Joe Gomez213
Jordan Henderson112
Daniel Sturridge112
Adam Lallana112
Xherdan Shaqiri11
Andy Robertson123
Joël Matip314
Trent Alexander-Arnold33

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Jordan Henderson11

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Fabinho213
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum617
Dejan Lovren11
James Milner5319
Naby Keita819
Roberto Firmino14216
Sadio Mané82111
Mohamed Salah8210
Joe Gomez11
Jordan Henderson33
Daniel Sturridge213
Alberto Moreno11
Adam Lallana314
Xherdan Shaqiri718
Andy Robertson213
Divock Origi11
Curtis Jones11
Trent Alexander-Arnold325

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius100001
Nathaniel Clyne200002
Fabinho601007
Dejan Lovren202004
James Milner101002
Naby Keita402006
Sadio Mané000101
Joe Gomez100012
Jordan Henderson100001
Daniel Sturridge12010013
Alberto Moreno14030017
Adam Lallana900009
Simon Mignolet25060031
Xherdan Shaqiri502007
Andy Robertson100001
Divock Origi8020010
Joël Matip702009
Curtis Jones100012
Isaac Christie-Davies000101
Caoimhin Kelleher000101
Rafael Camacho600006
Trent Alexander-Arnold301105
Kamil Grabara000011
Dominic Solanke000011

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-1552
16-30124
31-45127
46-60132
61-75103
76-90168
Ekstratid00

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner123
Roberto Firmino11
Mohamed Salah33

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Sadio Mané11

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Trent Alexander-Arnold11

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Jordan Henderson13030016
James Milner8021112
Virgil van Dijk501006

Tilskuere hjemme

Totalt:893529
Høyeste:53373
Laveste:45503
Gjennomsnitt:52561

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Alisson Becker219326,84
Trent Alexander-Arnold138226,27
Joe Gomez116176,82
Virgil van Dijk232327,25
Andy Robertson207306,90
James Milner150236,52
Georginio Wijnaldum195286,96
Naby Keita101156,73
Sadio Mané213307,10
Mohamed Salah217317,00
Roberto Firmino194296,69
Jordan Henderson111186,17
Joël Matip62106,20
Xherdan Shaqiri95146,79
Dejan Lovren70116,36
Adam Lallana2655,20
Daniel Sturridge3666,00
Alberto Moreno2045,00
Fabinho109166,81
Divock Origi1125,50
Nathaniel Clyne1125,50
Simon Mignolet1226,00
Rafael Camacho717,00
Curtis Jones515,00
Ki-Jana Hoever616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10112.08.18 PLLiverpoolWest Ham4030Referat
10220.08.18 PLCrystal..Liverpool0221Referat
10325.08.18 PLLiverpoolBrighton1020Referat
10401.09.18 PLLeicesterLiverpool1250Referat
10515.09.18 PLTottenham..Liverpool1200Referat
10618.09.18 CLLiverpoolParis..3220Referat
10722.09.18 PLLiverpoolSouthampto..3020Referat
10826.09.18 EFLLiverpoolChelsea1280Referat
10929.09.18 PLChelseaLiverpool1120Referat
11003.10.18 CLNapoliLiverpool1020Referat
11107.10.18 PLLiverpoolManchester..0040Referat
11220.10.18 PLHuddersfie..Liverpool0120Referat
11324.10.18 CLLiverpoolRøde..4050Referat
11427.10.18 PLLiverpoolCardiff..4100Referat
11503.11.18 PLArsenalLiverpool1110Referat
11606.11.18 CLRøde..Liverpool2020Referat
11711.11.18 PLLiverpoolFulham2020Referat
11824.11.18 PLWatfordLiverpool0311Referat
11928.11.18 CLParis..Liverpool2180Referat
12002.12.18 PLLiverpoolEverton1050Referat
12105.12.18 PLBurnleyLiverpool1310Referat
12208.12.18 PLBournemout..Liverpool0430Referat
12311.12.18 CLLiverpoolNapoli1050Referat
12416.12.18 PLLiverpoolManchester..3120Referat
12521.12.18 PLWolverhamp..Liverpool0200Referat
12626.12.18 PLLiverpoolNewcastle..4000Referat
12729.12.18 PLLiverpoolArsenal5130Referat
12803.01.19 PLManchester..Liverpool2160Referat
12907.01.19 FAWolverhamp..Liverpool2110Referat
13012.01.19 PLBrightonLiverpool0100Referat
13119.01.19 PLLiverpoolCrystal..4321Referat
13230.01.19 PLLiverpoolLeicester1140Referat
13304.02.19 PLWest HamLiverpool1120Referat
13409.02.19 PLLiverpoolBournemout..3030Referat
13519.02.19 CLLiverpoolBayern..1/8-finale. TV 2 Sport 1/ Viaplay /..Kampinfo
13624.02.19 PLManchester..LiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
13727.02.19 PLLiverpoolWatfordSendes kun i opptak på TV 2 Sport..Kampinfo
13803.03.19 PLEvertonLiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
13910.03.19 PLLiverpoolBurnleyTV 2 Sport Premium / BT SportKampinfo
14013.03.19 CLBayern..LiverpoolViaplay, andre kanaler ikke satt..Kampinfo
14117.03.19 PLFulhamLiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
14231.03.19 PLLiverpoolTottenham..TV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
14306.04.19 PLSouthampto..LiverpoolKampinfo
14413.04.19 PLLiverpoolChelseaKampinfo
14520.04.19 PLCardiff..LiverpoolKampinfo
14627.04.19 PLLiverpoolHuddersfie..Kampinfo
14704.05.19 PLNewcastle..LiverpoolKampinfo
14812.05.19 PLLiverpoolWolverhamp..Kampinfo
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
16.02.2019 kl 18:31

Bayern Münchens svakhet som gjør Liverpool til favoritter

Den tyske stormakten har ikke hatt en overbevisende sesong før Champions League oppgjørende mot Liverpool.

+
16.02.2019 kl 12:57

– Det er lys i enden av tunnelen for han

Rhian Brewster er tilbake i trening etter langtidsskade, og Jürgen Klopp ser lyst på fremtiden for 18-åringen.

+
16.02.2019 kl 09:49

To giganter venter i en utrolig viktig uke

På tirsdag venter Bayern München i åttendedelsfinale i Champions League, før Liverpool tar turen til Old Trafford på søndag for å møte Manchester United.

+
16.02.2019 kl 07:41

Avslutningstrening på Marbella

Se de beste scoringene og redningene fra treningsleiren på Marbella.

+