Sesongstatistikk 2017/18

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius1600077
Georginio Wijnaldum12+17+11002220+2
Dejan Lovren10+27001917+2
James Milner7+72+400209+11
Roberto Firmino13+28002321+2
Philippe Coutinho8+14+11001513+2
Mohamed Salah14+28002422+2
Joe Gomez11+13+11001715+2
Jordan Henderson13+15+11002119+2
Daniel Sturridge5+40+500145+9
Marko Grujic0+20+2100051+4
Ragnar Klavan83+11001312+1
Alberto Moreno128002020
Sadio Mané9+16001615+1
Adam Lallana0+100010+1
Alex Oxlade-Chamberlain4+81+3100176+11
Simon Mignolet152001717
Emre Can10+27+1002017+3
Andy Robertson4100055
Divock Origi0+100010+1
Danny Ings0+10+100020+2
Dominic Solanke2+70+2100123+9
Joël Matip136001919
Jon Flanagan100011
Danny Ward100011
Ben Woodburn0+100010+1
Trent Alexander-Arnold55+1001110+1

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum11
Roberto Firmino5712
Philippe Coutinho459
Mohamed Salah13619
Jordan Henderson11
Daniel Sturridge213
Sadio Mané437
Alex Oxlade-Chamberlain112
Emre Can134
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold22

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum123
James Milner156
Roberto Firmino246
Philippe Coutinho426
Mohamed Salah314
Joe Gomez22
Jordan Henderson112
Daniel Sturridge123
Alberto Moreno33
Sadio Mané325
Alex Oxlade-Chamberlain11
Emre Can33
Dominic Solanke11
Trent Alexander-Arnold11

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum11
Dejan Lovren44
James Milner11
Roberto Firmino11
Joe Gomez213
Jordan Henderson123
Marko Grujic11
Ragnar Klavan11
Alberto Moreno22
Sadio Mané213
Alex Oxlade-Chamberlain11
Simon Mignolet33
Emre Can448
Andy Robertson11
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold213

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Joe Gomez11
Sadio Mané11

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum2215
Dejan Lovren112
Roberto Firmino10414
Philippe Coutinho5117
Mohamed Salah7411
Jordan Henderson11
Daniel Sturridge44
Marko Grujic11
Alberto Moreno22
Sadio Mané549
Alex Oxlade-Chamberlain55
Emre Can336
Dominic Solanke33
Trent Alexander-Arnold112

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius15020118
Georginio Wijnaldum200002
Dejan Lovren200002
James Milner202015
Roberto Firmino100001
Philippe Coutinho100001
Joe Gomez203005
Jordan Henderson102003
Daniel Sturridge502007
Marko Grujic400004
Ragnar Klavan7040011
Alberto Moreno100012
Sadio Mané100001
Alex Oxlade-Chamberlain102003
Simon Mignolet006006
Emre Can300003
Andy Robertson203005
Divock Origi101002
Dominic Solanke6040010
Jon Flanagan101002
Lazar Markovic000011
Danny Ward100001
Ben Woodburn100001
Trent Alexander-Arnold8010110

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-1574
16-30174
31-4595
46-60116
61-7583
76-9099
Ekstratid00

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Roberto Firmino11
Philippe Coutinho11

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Roberto Firmino11
Mohamed Salah11

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Philippe Coutinho22
Trent Alexander-Arnold11

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Jordan Henderson13050119
James Milner102003
Simon Mignolet200002
Philippe Coutinho001001

Tilskuere hjemme

Totalt:626194
Høyeste:53268
Laveste:47957
Gjennomsnitt:52183

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Simon Mignolet101175,94
Trent Alexander-Arnold68116,18
Dejan Lovren102176,00
Joël Matip119196,26
Alberto Moreno124206,20
Jordan Henderson121206,05
Emre Can112176,59
Georginio Wijnaldum120196,32
Mohamed Salah161227,32
Sadio Mané104156,93
Roberto Firmino146216,95
Joe Gomez90156,00
Ragnar Klavan67125,58
Andy Robertson3456,80
James Milner69116,27
Daniel Sturridge2855,60
Loris Karius4276,00
Alex Oxlade-Chamberlain5596,11
Philippe Coutinho96137,38
Dominic Solanke1735,67
Danny Ward515,00
Jon Flanagan313,00
Marko Grujic616,00
Ben Woodburn616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10112.08.17 PLWatfordLiverpool3330Referat
10219.08.17 PLLiverpoolCrystal..1040Referat
10327.08.17 PLLiverpoolArsenal4060Referat
10409.09.17 PLManchester..Liverpool5041Referat
10516.09.17 PLLiverpoolBurnley1130Referat
10623.09.17 PLLeicesterLiverpool2360Referat
10701.10.17 PLNewcastle..Liverpool1120Referat
10814.10.17 PLLiverpoolManchester..0020Referat
10922.10.17 PLTottenham..Liverpool4110Referat
11028.10.17 PLLiverpoolHuddersfie..3010Referat
11104.11.17 PLWest HamLiverpool1430Referat
11218.11.17 PLLiverpoolSouthampto..3020Referat
11325.11.17 PLLiverpoolChelsea1100Referat
11429.11.17 PLStokeLiverpool0360Referat
11502.12.17 PLBrightonLiverpool1510Referat
11610.12.17 PLLiverpoolEverton1140Referat
11713.12.17 PLLiverpoolWest..Kampinfo
11817.12.17 PLBournemout..LiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
11922.12.17 PLArsenalLiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12026.12.17 PLLiverpoolSwanseaTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12130.12.17 PLLiverpoolLeicesterTV 2 Sport PremiumKampinfo
12201.01.18 PLBurnleyLiverpoolTV 2 Sport PremiumKampinfo
12314.01.18 PLLiverpoolManchester..TV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12422.01.18 PLSwanseaLiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12530.01.18 PLHuddersfie..LiverpoolTV 2 Sport Premium / BT SportKampinfo
12603.02.18 PLLiverpoolTottenham..Kampinfo
12710.02.18 PLSouthampto..LiverpoolKampinfo
12824.02.18 PLLiverpoolWest HamKampinfo
12903.03.18 PLLiverpoolNewcastle..Kampinfo
13010.03.18 PLManchester..LiverpoolKampinfo
13117.03.18 PLLiverpoolWatfordKampinfo
13231.03.18 PLCrystal..LiverpoolKampinfo
13307.04.18 PLEvertonLiverpoolKampinfo
13414.04.18 PLLiverpoolBournemout..Kampinfo
13521.04.18 PLWest..LiverpoolKampinfo
13628.04.18 PLLiverpoolStokeKampinfo
13705.05.18 PLChelseaLiverpoolKampinfo
13813.05.18 PLLiverpoolBrightonKampinfo
13905.01.18 FALiverpoolEvertonBBC OneKampinfo
14027.01.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell 4. runde i FA-cupen..Kampinfo
14117.02.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell 5. runde i FA-cupen..Kampinfo
14217.03.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell kvartfinale i FA-cupen..Kampinfo
14321.04.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell semifinale i FA-cupen..Kampinfo
14419.05.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell finale i FA-cupen spilles..Kampinfo
14519.09.17 EFLLeicesterLiverpool2030Referat
14615.08.17 CLHoffenheimLiverpool1240Referat
14723.08.17 CLLiverpoolHoffenheim4260(6-3 sammenlagt)Referat
14814.02.18 CLFC PortoLiverpoolKampinfo
14906.03.18 CLLiverpoolFC PortoKampinfo
15026.05.18 CLChampions..LiverpoolEn eventuell finale i Champions..Kampinfo
15101.05.18 CLChampions..LiverpoolKamp 2 av eventuelle semifinaler i..Kampinfo
15224.04.18 CLChampions..LiverpoolKamp 1 av eventuelle semifinaler i..Kampinfo
15313.04.18 CLChampions..Liverpool13. april trekkes semifinalene og..Kampinfo
15410.04.18 CLChampions..LiverpoolKamp 2 av eventuelle kvartfinaler i..Kampinfo
15503.04.18 CLChampions..LiverpoolKamp 1 av eventuelle kvartfinaler i..Kampinfo
15613.09.17 CLLiverpoolSevilla2251Referat
15726.09.17 CLSpartak..Liverpool1130Referat
15817.10.17 CLMariborLiverpool0730Referat
15901.11.17 CLLiverpoolMaribor3020Referat
16021.11.17 CLSevillaLiverpool3350Referat
16106.12.17 CLLiverpoolSpartak..7030Referat
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
12.12.2017 kl 07:58

Den første som slo Klopp i engelsk fotball

Det er klart for et nytt møte med Alan Pardew.

+
11.12.2017 kl 16:52

Salah holder nesten tritt med klubbens fremste måltyver

Dersom Mohamed Salah scorer mot West Bromwich onsdag kveld vil han ha gjort 20 mål på 25 kamper for sin nye klubb.

+
11.12.2017 kl 19:14

Kaldt på Melwood

Se bildene fra dagens treningsøkt.

+
11.12.2017 kl 18:45

Danket ut Aubameyang, Keita, Moses og Mané

Mohamed Salah vant kåringen av BBC African Footballer of the Year for 2017.

+