Sesongstatistikk 2017/18

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius16101002727
Nathaniel Clyne10+100021+1
Virgil van Dijk1132001616
Georginio Wijnaldum24+69+21+11004435+9
Dejan Lovren22+511003833+5
James Milner15+156+41+1004222+20
Roberto Firmino29+5122004843+5
Mohamed Salah31+211+11004643+3
Joe Gomez20+24+211003026+4
Jordan Henderson23+18+10+11003532+3
Daniel Sturridge5+40+500145+9
Marko Grujic0+30+2100061+5
Ragnar Klavan15+33+31002519+6
Alberto Moreno13+19+11002523+2
Sadio Mané26+1102003938+1
Adam Lallana1+101100133+10
Alex Oxlade-Chamberlain14+183+321004120+21
Simon Mignolet1921002222
Emre Can24+28+12003734+3
Andy Robertson20311002525
Divock Origi0+100010+1
Danny Ings2+40+30+10+100112+9
Dominic Solanke4+150+30+1100245+19
Joël Matip22+37+12003531+4
Jon Flanagan100011
Danny Ward100011
Ben Woodburn0+100010+1
Trent Alexander-Arnold15+18+11+1002724+3
Philippe Coutinho (tidligere spiller)13+14+11002018+2

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum11
Dejan Lovren11
James Milner11
Roberto Firmino159125
Mohamed Salah319141
Jordan Henderson11
Daniel Sturridge213
Ragnar Klavan11
Sadio Mané10717
Alex Oxlade-Chamberlain325
Emre Can336
Danny Ings11
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold123
Philippe Coutinho7512

Selvmål

SpillerKamp
Lewis DunkBrighton - Liverpool (PL)89'
Eric BaillyManchester United - Liverpool (PL)66'
Joël MatipLiverpool - West Bromwich (FA)45'
Håvard NordtveitHoffenheim - Liverpool (CL)74'

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum235
Dejan Lovren11
James Milner3811
Roberto Firmino75113
Mohamed Salah10212
Joe Gomez22
Jordan Henderson112
Daniel Sturridge123
Alberto Moreno33
Sadio Mané7310
Alex Oxlade-Chamberlain718
Emre Can55
Andy Robertson314
Dominic Solanke11
Trent Alexander-Arnold213
Philippe Coutinho628

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius11
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum11
Dejan Lovren44
James Milner44
Roberto Firmino123
Joe Gomez314
Jordan Henderson145
Marko Grujic11
Ragnar Klavan11
Alberto Moreno123
Sadio Mané325
Adam Lallana11
Alex Oxlade-Chamberlain33
Simon Mignolet33
Emre Can84113
Andy Robertson33
Dominic Solanke11
Joël Matip33
Trent Alexander-Arnold325

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Joe Gomez11
Sadio Mané11

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum6219
Dejan Lovren213
James Milner213
Roberto Firmino19827
Mohamed Salah16622
Joe Gomez11
Jordan Henderson426
Daniel Sturridge44
Alberto Moreno22
Sadio Mané175123
Adam Lallana213
Alex Oxlade-Chamberlain91111
Emre Can54110
Andy Robertson22
Danny Ings22
Dominic Solanke22
Trent Alexander-Arnold336
Philippe Coutinho81110

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius19020122
Nathaniel Clyne101002
Virgil van Dijk101002
Georginio Wijnaldum200002
Dejan Lovren400206
James Milner502018
Roberto Firmino100001
Joe Gomez6031010
Jordan Henderson402006
Daniel Sturridge502007
Marko Grujic300003
Ragnar Klavan9041014
Alberto Moreno7020110
Sadio Mané300003
Adam Lallana201003
Alex Oxlade-Chamberlain004004
Simon Mignolet150100025
Emre Can300003
Andy Robertson403007
Divock Origi101002
Danny Ings8011010
Dominic Solanke13051019
Joël Matip100001
Jon Flanagan101002
Curtis Jones100001
Lazar Markovic000011
Danny Ward100203
Ben Woodburn301004
Conor Masterson101002
Rafael Camacho100001
Trent Alexander-Arnold16020119
Philippe Coutinho100001

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-151214
16-30219
31-45158
46-602111
61-75175
76-902217
Ekstratid00

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Roberto Firmino11
Mohamed Salah11
Philippe Coutinho11

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Roberto Firmino112
Mohamed Salah11

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Trent Alexander-Arnold11
Philippe Coutinho22

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Jordan Henderson23080132
James Milner403108
Simon Mignolet300003
Philippe Coutinho101002
Emre Can100102
Dejan Lovren100001

Tilskuere hjemme

Totalt:1310108
Høyeste:53342
Laveste:47957
Gjennomsnitt:52404

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Simon Mignolet129225,86
Trent Alexander-Arnold156256,24
Dejan Lovren212336,42
Joël Matip193316,23
Alberto Moreno139236,04
Jordan Henderson206326,44
Emre Can216336,55
Georginio Wijnaldum222356,34
Mohamed Salah318437,40
Sadio Mané255386,71
Roberto Firmino304437,07
Joe Gomez156266,00
Ragnar Klavan112195,89
Andy Robertson172256,88
James Milner172266,62
Daniel Sturridge2855,60
Loris Karius180276,67
Alex Oxlade-Chamberlain150236,52
Philippe Coutinho133187,39
Dominic Solanke2855,60
Adam Lallana1836,00
Virgil van Dijk114167,12
Nathaniel Clyne717,00
Danny Ings1125,50
Danny Ward515,00
Jon Flanagan313,00
Marko Grujic616,00
Ben Woodburn616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10112.08.17 PLWatfordLiverpool3330Referat
10215.08.17 CLHoffenheimLiverpool1240Referat
10319.08.17 PLLiverpoolCrystal..1040Referat
10423.08.17 CLLiverpoolHoffenheim4260(6-3 sammenlagt)Referat
10527.08.17 PLLiverpoolArsenal4060Referat
10609.09.17 PLManchester..Liverpool5041Referat
10713.09.17 CLLiverpoolSevilla2251Referat
10816.09.17 PLLiverpoolBurnley1130Referat
10919.09.17 EFLLeicesterLiverpool2030Referat
11023.09.17 PLLeicesterLiverpool2360Referat
11126.09.17 CLSpartak..Liverpool1130Referat
11201.10.17 PLNewcastle..Liverpool1120Referat
11314.10.17 PLLiverpoolManchester..0020Referat
11417.10.17 CLMariborLiverpool0730Referat
11522.10.17 PLTottenham..Liverpool4110Referat
11628.10.17 PLLiverpoolHuddersfie..3010Referat
11701.11.17 CLLiverpoolMaribor3020Referat
11804.11.17 PLWest HamLiverpool1430Referat
11918.11.17 PLLiverpoolSouthampto..3020Referat
12021.11.17 CLSevillaLiverpool3350Referat
12125.11.17 PLLiverpoolChelsea1100Referat
12229.11.17 PLStokeLiverpool0360Referat
12302.12.17 PLBrightonLiverpool1510Referat
12406.12.17 CLLiverpoolSpartak..7030Referat
12510.12.17 PLLiverpoolEverton1140Referat
12613.12.17 PLLiverpoolWest..0020Referat
12717.12.17 PLBournemout..Liverpool0420Referat
12822.12.17 PLArsenalLiverpool3310Referat
12926.12.17 PLLiverpoolSwansea5010Referat
13030.12.17 PLLiverpoolLeicester2150Referat
13101.01.18 PLBurnleyLiverpool1200Referat
13205.01.18 FALiverpoolEverton2130Referat
13314.01.18 PLLiverpoolManchester..4350Referat
13422.01.18 PLSwanseaLiverpool1020Referat
13527.01.18 FALiverpoolWest..2340Referat
13630.01.18 PLHuddersfie..Liverpool0300Referat
13704.02.18 PLLiverpoolTottenham..2240Referat
13811.02.18 PLSouthampto..Liverpool0230Referat
13914.02.18 CLFC PortoLiverpool0500Referat
14024.02.18 PLLiverpoolWest Ham4120Referat
14103.03.18 PLLiverpoolNewcastle..2000Referat
14206.03.18 CLLiverpoolFC Porto0030(5-0 sammenlagt)Referat
14310.03.18 PLManchester..Liverpool2130Referat
14417.03.18 PLLiverpoolWatford5010Referat
14531.03.18 PLCrystal..Liverpool1240Referat
14604.04.18 CLLiverpoolManchester..3050Referat
14707.04.18 PLEvertonLiverpool0000Referat
14810.04.18 CLManchester..Liverpool1260(1-5 sammenlagt)Referat
14914.04.18 PLLiverpoolBournemout..3020Referat
15021.04.18 PLWest..Liverpool2210Referat
15124.04.18 CLLiverpoolAS RomaViasat 4 / Viasat Ultra HD /..Kampinfo
15228.04.18 PLLiverpoolStokeTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
15302.05.18 CLAS RomaLiverpoolKampinfo
15406.05.18 PLChelseaLiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
15513.05.18 PLLiverpoolBrightonKampinfo
15626.05.18 CLChampions..LiverpoolEn eventuell finale i Champions..Kampinfo
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
23.04.2018 kl 18:05

Clyne tilbake i trening

Her er bildene fra mandagens treningsøkt.

+
23.04.2018 kl 17:44

Harry Wilson lovprises i Hull

Hull-manager Nigel Adkins vil ha 21-åringen med seg en sesong til.

+
23.04.2018 kl 16:39

Se, her gjenskaper Grobbelaar sine spagetti-legs

Finalehelten forteller om de berømte bevegelsene fra 1984.

+
23.04.2018 kl 15:55

Snakket med Salah i tre timer før han bestemte seg

Klopp forteller om første gang han møtte Mohamed Salah og hvorfor han er en stor fan av Dejan Lovren.

+