Sesongstatistikk 2017/18

Kamper

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius461001111
Virgil van Dijk100011
Georginio Wijnaldum17+37+10+11003025+5
Dejan Lovren16+27002523+2
James Milner8+112+41002611+15
Roberto Firmino19+381003128+3
Mohamed Salah20+28003028+2
Joe Gomez16+23+111002421+3
Jordan Henderson15+15+11002321+2
Daniel Sturridge5+40+500145+9
Marko Grujic0+30+2100061+5
Ragnar Klavan13+23+11002017+3
Alberto Moreno128002020
Sadio Mané14+161002221+1
Adam Lallana1+4100062+4
Alex Oxlade-Chamberlain8+121+311002611+15
Simon Mignolet192002121
Emre Can16+27+11002724+3
Andy Robertson1011001212
Divock Origi0+100010+1
Danny Ings0+20+100030+3
Dominic Solanke3+110+20+1100184+14
Joël Matip16+161002423+1
Jon Flanagan100011
Danny Ward100011
Ben Woodburn0+100010+1
Trent Alexander-Arnold85+10+1001513+2
Philippe Coutinho (tidligere spiller)13+14+11002018+2

Målscorere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Virgil van Dijk11
Georginio Wijnaldum11
Dejan Lovren11
James Milner11
Roberto Firmino10717
Mohamed Salah18624
Jordan Henderson11
Daniel Sturridge213
Ragnar Klavan11
Sadio Mané639
Alex Oxlade-Chamberlain314
Emre Can134
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold123
Philippe Coutinho7512

Selvmål

SpillerKamp
Lewis DunkBrighton - Liverpool (PL)89'
Håvard NordtveitHoffenheim - Liverpool (CL)74'

Målgivende

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum123
Dejan Lovren11
James Milner257
Roberto Firmino549
Mohamed Salah718
Joe Gomez22
Jordan Henderson112
Daniel Sturridge123
Alberto Moreno33
Sadio Mané426
Alex Oxlade-Chamberlain314
Emre Can44
Dominic Solanke11
Trent Alexander-Arnold112
Philippe Coutinho628

Gule kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum11
Dejan Lovren44
James Milner33
Roberto Firmino112
Joe Gomez213
Jordan Henderson123
Marko Grujic11
Ragnar Klavan11
Alberto Moreno22
Sadio Mané213
Adam Lallana11
Alex Oxlade-Chamberlain11
Simon Mignolet33
Emre Can6410
Andy Robertson22
Dominic Solanke11
Joël Matip11
Trent Alexander-Arnold213

Røde kort

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Joe Gomez11
Sadio Mané11

Byttet ut

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Georginio Wijnaldum3216
Dejan Lovren112
James Milner11
Roberto Firmino13417
Mohamed Salah12416
Joe Gomez11
Jordan Henderson213
Daniel Sturridge44
Alberto Moreno22
Sadio Mané10414
Adam Lallana112
Alex Oxlade-Chamberlain55
Emre Can437
Andy Robertson11
Dominic Solanke22
Trent Alexander-Arnold213
Philippe Coutinho81110

Benkeslitere

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Loris Karius19020122
Georginio Wijnaldum200002
Dejan Lovren300104
James Milner402017
Roberto Firmino100001
Joe Gomez303006
Jordan Henderson202004
Daniel Sturridge502007
Marko Grujic300003
Ragnar Klavan7041012
Alberto Moreno100012
Sadio Mané300003
Adam Lallana200002
Alex Oxlade-Chamberlain002002
Simon Mignolet306009
Emre Can300003
Andy Robertson303006
Divock Origi101002
Danny Ings300104
Dominic Solanke8040012
Jon Flanagan101002
Lazar Markovic000011
Danny Ward100102
Ben Woodburn200002
Trent Alexander-Arnold12010114
Philippe Coutinho100001

Når kommer målene?

MinuttLiverpoolMotstandere
1-1559
16-30168
31-45107
46-601410
61-75145
76-901213
Ekstratid00

Straffemål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Roberto Firmino11
Philippe Coutinho11

Straffebom

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
James Milner11
Roberto Firmino11
Mohamed Salah11

Frisparkmål

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Trent Alexander-Arnold11
Philippe Coutinho22

Kaptein

SpillerPLELCLFAEFLTotalt
Jordan Henderson15050121
James Milner202105
Simon Mignolet300003
Philippe Coutinho101002
Dejan Lovren100001

Tilskuere hjemme

Totalt:891311
Høyeste:53285
Laveste:47957
Gjennomsnitt:52430

Spillerbørs

SpillerPoengKamperSnitt
Simon Mignolet125215,95
Trent Alexander-Arnold87146,21
Dejan Lovren143236,22
Joël Matip145236,30
Alberto Moreno124206,20
Jordan Henderson129216,14
Emre Can158246,58
Georginio Wijnaldum151246,29
Mohamed Salah206287,36
Sadio Mané141216,71
Roberto Firmino197287,04
Joe Gomez127216,05
Ragnar Klavan100175,88
Andy Robertson81126,75
James Milner87146,21
Daniel Sturridge2855,60
Loris Karius67116,09
Alex Oxlade-Chamberlain92146,57
Philippe Coutinho133187,39
Dominic Solanke2345,75
Adam Lallana1326,50
Virgil van Dijk818,00
Danny Ward515,00
Jon Flanagan313,00
Marko Grujic616,00
Ben Woodburn616,00

Terminlisten

DatoTypeHjemmeBorteHB
10112.08.17 PLWatfordLiverpool3330Referat
10219.08.17 PLLiverpoolCrystal..1040Referat
10327.08.17 PLLiverpoolArsenal4060Referat
10409.09.17 PLManchester..Liverpool5041Referat
10516.09.17 PLLiverpoolBurnley1130Referat
10623.09.17 PLLeicesterLiverpool2360Referat
10701.10.17 PLNewcastle..Liverpool1120Referat
10814.10.17 PLLiverpoolManchester..0020Referat
10922.10.17 PLTottenham..Liverpool4110Referat
11028.10.17 PLLiverpoolHuddersfie..3010Referat
11104.11.17 PLWest HamLiverpool1430Referat
11218.11.17 PLLiverpoolSouthampto..3020Referat
11325.11.17 PLLiverpoolChelsea1100Referat
11429.11.17 PLStokeLiverpool0360Referat
11502.12.17 PLBrightonLiverpool1510Referat
11610.12.17 PLLiverpoolEverton1140Referat
11713.12.17 PLLiverpoolWest..0020Referat
11817.12.17 PLBournemout..Liverpool0420Referat
11922.12.17 PLArsenalLiverpool3310Referat
12026.12.17 PLLiverpoolSwansea5010Referat
12130.12.17 PLLiverpoolLeicester2150Referat
12201.01.18 PLBurnleyLiverpool1200Referat
12314.01.18 PLLiverpoolManchester..4350Referat
12422.01.18 PLSwanseaLiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12530.01.18 PLHuddersfie..LiverpoolTV 2 Sport Premium / BT SportKampinfo
12604.02.18 PLLiverpoolTottenham..TV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12711.02.18 PLSouthampto..LiverpoolTV 2 Sport Premium / Sky SportsKampinfo
12824.02.18 PLLiverpoolWest HamKampinfo
12903.03.18 PLLiverpoolNewcastle..Kampinfo
13010.03.18 PLManchester..LiverpoolKampinfo
13117.03.18 PLLiverpoolWatfordKampinfo
13231.03.18 PLCrystal..LiverpoolKampinfo
13307.04.18 PLEvertonLiverpoolKampinfo
13414.04.18 PLLiverpoolBournemout..Kampinfo
13521.04.18 PLWest..LiverpoolKampinfo
13628.04.18 PLLiverpoolStokeKampinfo
13705.05.18 PLChelseaLiverpoolKampinfo
13813.05.18 PLLiverpoolBrightonKampinfo
13905.01.18 FALiverpoolEverton2130Referat
14027.01.18 FALiverpoolWest..Viasat 4 / BT Sport 2Kampinfo
14117.02.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell 5. runde i FA-cupen..Kampinfo
14217.03.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell kvartfinale i FA-cupen..Kampinfo
14321.04.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell semifinale i FA-cupen..Kampinfo
14419.05.18 FAFA CUPLiverpoolEventuell finale i FA-cupen spilles..Kampinfo
14519.09.17 EFLLeicesterLiverpool2030Referat
14615.08.17 CLHoffenheimLiverpool1240Referat
14723.08.17 CLLiverpoolHoffenheim4260(6-3 sammenlagt)Referat
14814.02.18 CLFC PortoLiverpoolKampinfo
14906.03.18 CLLiverpoolFC PortoKampinfo
15026.05.18 CLChampions..LiverpoolEn eventuell finale i Champions..Kampinfo
15101.05.18 CLChampions..LiverpoolKamp 2 av eventuelle semifinaler i..Kampinfo
15224.04.18 CLChampions..LiverpoolKamp 1 av eventuelle semifinaler i..Kampinfo
15313.04.18 CLChampions..Liverpool13. april trekkes semifinalene og..Kampinfo
15410.04.18 CLChampions..LiverpoolKamp 2 av eventuelle kvartfinaler i..Kampinfo
15503.04.18 CLChampions..LiverpoolKamp 1 av eventuelle kvartfinaler i..Kampinfo
15613.09.17 CLLiverpoolSevilla2251Referat
15726.09.17 CLSpartak..Liverpool1130Referat
15817.10.17 CLMariborLiverpool0730Referat
15901.11.17 CLLiverpoolMaribor3020Referat
16021.11.17 CLSevillaLiverpool3350Referat
16106.12.17 CLLiverpoolSpartak..7030Referat
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
19.01.2018 kl 14:19

– Vil ikke slippe Woodburn nå

Jürgen Klopp forklarer hvorfor 18-åringen blir ut sesongen.

+
19.01.2018 kl 13:17

Salah har vært syk

Liverpool håper at Salah og Klavan vil trene igjen på fredag. Fortsatt usikkerhet rundt Lovren.

+
19.01.2018 kl 13:05

– Karius må prestere, han er nå vår nummer én

Klopp om keepersituasjonen, Karius og troppen før Swansea.

+
19.01.2018 kl 12:15

Goretzka signerte for Bayern

Jakten på den tyske midtbanespilleren er offisielt over.

+