Sesongstatistikk 2011/12

KAMPER:

PLCCFATotal
Reina347546
Skrtel33+14+2542+3
Henderson31+664+141+7
Enrique33+23+1440+3
Suarez29+24437+2
Downing28+83+15+136+10
Adam27+13+21+131+4
Agger24+34331+3
Carroll21+144+24+229+18
Johnson22+13328+1
Carragher19+23+2527+4
Kuyt22+122+31+425+19
Spearing15+15424+1
Gerrard12+63+1621+7
Kelly124+1319+1
Bellamy12+154+22+218+19
Rodriguez10+243+217+4
Leiva12315
Shelvey8+50+11+19+7
Coates4+331+18+4
Flanagan51+10+16+2
Doni44
Robinson22
Aurelio1+112+1
Wilson11
Meireles0+211+2
Jones0+111+1
Sterling0+30+3

MÅLSCORERE:

PLCCFATotal
Suarez113317
Bellamy6219
Carroll4149
Gerrard5229
Rodriguez426
Kuyt2215
Skrtel2114
Adam22
Agger112
Downing22
Henderson22
Shelvey112
Coates11
Johnson11
Kelly11
Selvmål527

MÅLGIVENDE:

PLCCFATotal
Adam88
Suarez4318
Bellamy3227
Gerrard235
Carroll224
Henderson213
Rodriguez1113
Downing22
Enrique22
Johnson112
Kuyt22
Spearing112
Agger11
Flanagan11
Meireles11
Shelvey11
Skrtel11
Straffe1214
Frispark2002
Feilpasning82212
Retur5128

GULE KORT:

PLCCFATotal
Agger617
Bellamy66
Henderson3216
Leiva516
Suarez516
Carroll55
Adam44
Carragher123
Enrique213
Kuyt33
Skrtel213
Coates112
Flanagan22
Johnson22
Kelly112
Shelvey22
Downing11
Gerrard11
Jones11
Reina11
Rodriguez11
Spearing11

RØDE KORT:

PLCCFATotal
Adam11
Doni11
Reina11
Skrtel11
Spearing11

BYTTET UT:

14 - Downing, Kuyt, Suarez
13 - Bellamy, Henderson, Rodriguez
9 - Adam
6 - Spearing
5 - Carroll
4 - Kelly
3 - Agger, Gerrard, Leiva, Shelvey
2 - Aurelio, Carragher
1 - Enrique, Flanagan, Johnson, Meireles, Skrtel

BENKESLITERE:

46 - Doni
25 - Coates
22 - Kelly
19 - Rodriguez
18 - Carragher, Spearing
17 - Shelvey
14 - Flanagan
7 - Aurelio, Kuyt
5 - Robinson
4 - Adam
3 - Bellamy, Carroll, Downing, Enrique, Jones, Skrtel
2 - Henderson, Suarez
1 - Agger, Eccleston, Gulacsi, Johnson, N'Gog, Sterling, Wilson

NÅR KOMMER MÅLENE:

LiverpoolMotstandere
1-1586
16-30139
31-45119
46-601410
61-75146
76-901813
Ekstratid11

STRAFFEMÅL:

3 -Gerrard 
1 -Adam

STRAFFEBOM:

2 - Kuyt, Suarez 
1 - Adam, Carroll, Downing

FRISPARKMÅL:

1 -Gerrard, Bellamy

KAPTEIN:

21 - Gerrard
15 - Reina
13 - Carragher
2 - Skrtel

TILSKUERE HJEMME:

Total:1149039
Høyeste:87231
Laveste:40106
Gjennomsnitt:45961

SPILLERBØRS:

PoengKamperSnitt
Suarez268377,24
Bellamy139206,95
Gerrard158236,87
Agger211316,81
Skrtel294446,68
Carroll214336,48
Leiva96156,4
Reina294466,39
Enrique257416,27
Adam192316,19
Johnson173286,18
Spearing141236,13
Kelly109186,06
Rodriguez103176,06
Downing229386,03
Coates60106
Kuyt152265,85
Henderson245435,7
Carragher158285,64
Wilson717
Doni2036,67
Shelvey5696,22
Jones1226
Robinson1226
Aurelio1125,5
Flanagan2555

LIVERPOOLS BESTE:

Suarez11
Enrique7
Bellamy7
Carroll5
Downing4
Gerrard3
Skrtel3
Johnson2
Henderson2
Doni2
Agger1
Leiva1
Shelvey1
Spearing1
Adam1
Del
Siste Til vår nyhetsoversikt
20.08.2017 kl 09:12

«Mer enn et enmannsband»

Sadio Mané beviste at Liverpool kan vinne fotballkamper også uten Philippe Coutinho.

+
20.08.2017 kl 08:42

U23 møter Sunderland

Liverpool U23 spiller i ettermiddag sesongens første hjemmekamp i Premier League 2.

+
20.08.2017 kl 08:07

Glad og fornøyd debutant

Andy Robertson reflekterer over sin Liverpool-debut.

+
19.08.2017 kl 19:57

– Vi fikk lønn for strevet

Matchvinner Sadio Mané mente at Liverpool fortjente alle tre poengene mot Crystal Palace.

+