Sesongstatistikk 2022/23

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker378247
Joe Gomez15+64+12+1223+8
Fabinho (tidligere spiller)31+57+11+20+1140+9
Virgil van Dijk328141
Ibrahima Konaté17+13323+1
Thiago Alcântara (tidligere spiller)14+43+231122+6
Luis Diaz11+63115+6
James Milner (tidligere spiller)7+243+51+110+112+31
Naby Keita (tidligere spiller)3+52+10+10+15+8
Darwin Nunez19+105+31+11+10+126+16
Roberto Firmino (tidligere spiller)13+124+40+1118+17
Mohamed Salah37+17+12+11148+3
Adrian11
Jordan Henderson (tidligere spiller)23+1241+10+1129+14
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)4+50+10+11+15+8
Curtis Jones12+61+10+20+113+10
Cody Gakpo17+42322+4
Harvey Elliott18+144+42+11+10+125+21
Diogo Jota12+103+315+13
Kostas Tsimikas9+114+21115+13
Calvin Ramsay (tidligere spiller)11
Andy Robertson29+54+121137+6
Fabio Carvalho (tidligere spiller)4+91+3120+18+13
Joël Matip (tidligere spiller)12+22+211117+4
Bobby Clark0+111+1
Stefan Bajcetic6+51+32211+8
Nathaniel Phillips (tidligere spiller)1+10+11+12+3
Ben Doak0+20+20+10+5
Caoimhin Kelleher1124
Trent Alexander-Arnold34+372144+3
Layton Stewart (tidligere spiller)11
Melkamu Frauendorf (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Virgil van Dijk33
Luis Diaz415
Darwin Nunez941115
Roberto Firmino (tidligere spiller)11213
Mohamed Salah19811130
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)11
Curtis Jones33
Cody Gakpo77
Harvey Elliott1225
Diogo Jota77
Fabio Carvalho (tidligere spiller)213
Joël Matip (tidligere spiller)112
Stefan Bajcetic11
Trent Alexander-Arnold2114
KampTid
Wolverhampton - LiverpoolJoël Matip5'
Brentford - LiverpoolIbrahima Konaté18'
Liverpool - Leicester37'
Liverpool - Leicester44'
Liverpool - Brighton62'
Liverpool - Bournemouth46'
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Joe Gomez11
Fabinho (tidligere spiller)22
Virgil van Dijk11
Thiago Alcântara (tidligere spiller)11
Luis Diaz22
James Milner (tidligere spiller)112
Darwin Nunez415
Roberto Firmino (tidligere spiller)415
Mohamed Salah1221116
Jordan Henderson (tidligere spiller)314
Curtis Jones11
Cody Gakpo33
Harvey Elliott22
Diogo Jota448
Kostas Tsimikas426
Andy Robertson82111
Trent Alexander-Arnold9110

SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Joe Gomez3115
Fabinho (tidligere spiller)111113
Virgil van Dijk314
Ibrahima Konaté5117
Thiago Alcântara (tidligere spiller)213
Luis Diaz22
James Milner (tidligere spiller)213
Naby Keita (tidligere spiller)112
Darwin Nunez1113
Mohamed Salah22
Jordan Henderson (tidligere spiller)22
Curtis Jones22
Harvey Elliott213
Diogo Jota22
Kostas Tsimikas314
Andy Robertson314
Joël Matip (tidligere spiller)314
Stefan Bajcetic2114
Nathaniel Phillips (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold527
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Darwin Nunez11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Joe Gomez22
Fabinho (tidligere spiller)111113
Virgil van Dijk11
Ibrahima Konaté11
Thiago Alcântara (tidligere spiller)5321112
Luis Diaz6118
James Milner (tidligere spiller)43119
Naby Keita (tidligere spiller)314
Darwin Nunez13518
Roberto Firmino (tidligere spiller)103114
Mohamed Salah811111
Jordan Henderson (tidligere spiller)1341119
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)44
Curtis Jones10111
Cody Gakpo112215
Harvey Elliott1431119
Diogo Jota10313
Kostas Tsimikas718
Andy Robertson10212
Fabio Carvalho (tidligere spiller)4127
Joël Matip (tidligere spiller)22
Bobby Clark11
Stefan Bajcetic612110
Nathaniel Phillips (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold1122116
Layton Stewart (tidligere spiller)11
Melkamu Frauendorf (tidligere spiller)11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Alisson Becker11
Joe Gomez123116
Virgil van Dijk11
Ibrahima Konaté3216
James Milner (tidligere spiller)33
Naby Keita (tidligere spiller)224
Adrian128222
Alex Oxlade-Chamberlain (tidligere spiller)4127
Curtis Jones527
Harvey Elliott55
Kostas Tsimikas1722122
Calvin Ramsay (tidligere spiller)11
Andy Robertson1113
Fabio Carvalho (tidligere spiller)183122
Arthur Melo (tidligere spiller)66
Joël Matip (tidligere spiller)151218
Bobby Clark55
Stefan Bajcetic10313
Rhys Williams213
Nathaniel Phillips (tidligere spiller)166123
Ben Doak213
Caoimhin Kelleher286236
Jake Cain (tidligere spiller)11
Trent Alexander-Arnold11
Sepp van den Berg (tidligere spiller)44
Jarell Quansah11
Luke Chambers11
Harvey Davies32117

MinuttLiverpoolMotstandere
1-151711
16-301212
31-451610
46-601714
61-751610
76-90218
Ekstratid00
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah11
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Mohamed Salah22
SpillerPLELCLFAEFLUSCCSHVMTotalt
Jordan Henderson (tidligere spiller)2341129
Virgil van Dijk9110
James Milner (tidligere spiller)5319
Joe Gomez11
Andy Robertson112

SpillerKamperPoengSnittFolkebørs
Caoimhin Kelleher4266,506,85
Trent Alexander-Arnold442646,006,12
Joël Matip191055,536,42
Joe Gomez241295,386,06
Kostas Tsimikas15865,735,93
Fabinho432586,006,38
James Milner17965,655,95
Curtis Jones15885,876,05
Diogo Jota171046,126,36
Mohamed Salah483096,446,21
Roberto Firmino221386,276,21
Cody Gakpo231436,225,50
Harvey Elliott332036,156,16
Jordan Henderson331855,616,32
Luis Diaz181236,836,74
Alisson Becker473256,917,17
Ibrahima Konaté231386,006,47
Virgil van Dijk412546,206,79
Andy Robertson392396,136,39
Darwin Nunez312036,556,35
Thiago Alcântara251536,126,58
Stefan Bajcetic11676,095,81
Naby Keita6325,336,03
Fabio Carvalho9546,005,72
Alex Oxlade-Chamberlain6345,675,73
Nathaniel Phillips3175,676,03
Calvin Ramsay177,006,08
Melkamu Frauendorf155,004,73
Bobby Clark144,005,68
Layton Stewart144,004,28
Adrian166,005,78