Liverpool topper tabellen i Premier League med totalt fem av fem seiere.
Det kunne med andre ord ikke vært en bedre start på sesongen for Arne Slot og hans mannskap.
Likevel er Slot alltid ute etter å forbedre laget, og ønsker at de skal takle enkelte øyeblikk i kampene på en bedre måte.
– Vi håndterte kampen veldig bra, men vi sliter litt med å håndtere spesifikke øyeblikk.
– Det er mye å like, men vi er nødt til å forstå at ett enkelt øyeblikk kan snu hele momentummet i kampen. Og det er nettopp her vi kan forbedre oss, men jeg syns vi taklet kampen veldig bra. Jeg tror ikke de hadde en konkret sjanse etter at de scoret, sa han etter kampslutt.
Fornøyd med sine to nye spisser
Slot var også imponert over sine nye spisser, og forteller hvordan han planlegger å benytte seg av begge to.
Hugo Ekitike havnet nok en gang på scoringslisten, men Slot mener at minuttene hans på banen må begrenses foreløpig.
– Vi vet akkurat hva vi kjøpte da vi hentet dem (Alexander Isak og Ekitike). Vi har to spisser med utrolig kvalitet, og det er nå en enda bedre situasjon for oss for Hugo er definitivt ikke klar, etter å ha kommet fra en annen liga, til å spille tre 90-minuttere i uka.
– Alex også, som nå endelig har fått trent i to uker etter å ikke ha trent på fire måneder. Men å ha to er absolutt nødvendig i dette øyeblikket, fortsatte han.