Jordan Henderson sørget for Brentford-ledelse hjemme mot Leeds søndag kveld. Det var hans første scoring for hans nye klubb i England etter å ha startet sesongen veldig bra.
35-åringen, i likhet med flere tidligere lagkamerater av Diogo Jota, valgte å feire sitt første mål ved å feire som portugiseren ville gjort.
Tidligere i sesongen gjorde en annen tidligere Liverpool-spiller, James Milner, det samme da han scorte mot Manchester City.
The Bees klarte ikke å holde på ledelsen, og Dominic Calvert-Lewin fortsatte med den gode scoringformen for Leeds og utlignet ti minutter senere.
Det betyr at de er oppe på en 14. plass i Premier League, noe som kanskje er en bedre høst enn de fleste hadde forventet før sesongstart.
Etter å ha mistet hovedtrener Thomas Frank, kaptein Christian Nørgaard og sine to toppscorere fra i fjor Bryan Mbuemo og Yoanne Wissa, var det få som trodde Brentford skulle bli et så vanskelig lag å spille mot.
Riktignok er et uavgjort-resultat hjemme mor nedrykkskandidat Leeds et skuffende utfall.
Henderson og co. skal møte Erling Braut Haaland og resten av de lyseblå lagkameratene i kamp i ligacupen onsdag.
