Fikk du med deg hva Curtis Jones gjorde da tittelen ble feiret?

Curtis Jones hentet frem en person som rørte mange tidligere denne sesongen.

I september gjorde Curtis Jones en video sammen med Liverpool FC sin samarbeidspartner Nivea Men, der de overrasket den store Liverpool-supporteren Harry Whitehurst, som er født med Williams syndrom. Williams syndrom er en sjelden genetisk tilstand forårsaket av en delesjon på kromosom 7.

Det ble satt i stand etter at hans mor Claire sendte et brev til klubben.

Jones overrasket ham på jobb på Homebaked i Oakfield Road, like bak The Kop, og ga ham en drømmedag på Anfield.

Se videoen her:

Ute på gressmatten

Om DET var en drømmedag, vil nok søndag 27. april ha toppet alt for Harry.

I jubelscenene etter at Liverpool hadde sikret ligatittelen kom Jones til The Kop, hentet med seg Harry over reklameskiltene, og lot ham ta del i jubelscenene sammen med laget.

Det er hans mor Claire som har delt videoen i sosiale medier.

Bestill gullboka og få navnet ditt i den!

Bestill gullboka og få navnet ditt i den!

Det er nå mulig å forhåndsbestille boka om ligamesterskapet 2024-25 - nummer20 i rekken. Boka omhandler også de 19 andre mesterskapene Liverpool har vunnet.

Supporterklubben Søn. 27.04. 19:28
– Jeg var ikke det enkleste og mest åpenbare valget, men eierne stolte på meg

– Jeg var ikke det enkleste og mest åpenbare valget, men eierne stolte på meg

Dette sa Arne Slot på pressekonferansen sin etter å ha blitt Premier League-mester.

Nyheter Søn. 27.04. 23:46

Følg podcasten vår på Spotify Meld deg på vårt nyhetsbrev