– Jeg er mer skuffa over Trent enn resultatet, og det er påfallende at de to scouserne var de dårligste

Mandagen er kanskje ikke dagen Trent Alexander-Arnold skal banke på hos Richard Hughes og kreve høyere lønn.

Forventingene var skyhøye på forhånd til hvordan Liverpool skulle kjøre over Manchester United, men det endte med et skuffende poeng etter 2–2 på en snøfull dag på Anfield.

Likevel var det som skuffet aller mest scouseren Trent Alexander-Arnolds dårlige dag på jobben mot erkerivalen. Men noen krise er det ikke.

Liverpool har fortsatt 6 poengs avstand til Arsenal som har en kamp mer spilt, og ni poeng ned til Nottignham Forest.

Arve Vassbotten og Tore Hansen spilte inn denne episoden av «Liverpool.no: Pausepraten» like etter kampslutt på Carls i Oslo, der supporterklubben hadde Liverpool-treff på søndag. 

Her er temaene i podcasten:
01:30: En kamp ulik de vi har hatt mot Man Utd de siste årene
03:15: – Det er ingen katastrofe
03:38: En kamp med for høye forvetninger på forhånd
04:13: To scousere som sviktet mest
05:32: – Noe av det dårligste jeg har sett av Trent noen gang
06:42: – Jeg er mer skuffa over Trent enn resultatet
07:33: Kontraktssaken som henger over
08:50: De positive tingene fra kampen og en soleklar hands
09:11: – Jeg sier det ikke for å disse, men vi har vært 1000 prosent bedre enn de denne sesongen
10:54: De tok oss litt for lett, og det er kanskje det som irriterer mest
12:23: Det er fortsatte en kjempesesong så langt
15:15: Forventninger til cupuka

Listen on Apple Podcasts

Følg podcasten vår på Spotify Meld deg på vårt nyhetsbrev