Hvem vil du se fra start på Elland Road?
Liverpool drar til Leeds uten Roberto Firmino i troppen. Hvem vil du se fra start?
Mot Chelsea var det Jordan Henderson, Fabinho og Harvey Elliott som var midtbanen – med Thiago Alcantara på benken. Naby Keita har vært gjennom mye den siste landslagspausen. Er tiden inne for at Thiago får sin første start for sesongen? James Milner er også tilgjengelig igjen, og kan være aktuell.
I angrepet må Roberto Firmino erstattes, etter skaden han fikk mot Chelsea. Heldigvis var det ingenting alvorlig da Virgil van Dijk gikk i bakken på overtid mot Tyrkia – men bør Jürgen Klopp fortsette med det samme forsvaret, eller tenke litt på AC Milan-kampen på onsdag?
Klopp har hatt mye å tenke på når han skal sette opp laget sitt på Elland Road – og mye har mye handlet om brasilianerne, som endelig har fått klarsignalet – de kan spille!
Sett opp ditt lag her!