Ny manager: Rafael Benítez

Liverpool FC har nettopp bekreftet at Rafael Benítez er klubbens nye manager. Spanjolen blir presentert på en pressekonferanse nå kl. 16.30. Oppdatert 16:30.

Liverpoolfc.tv har altså bekreftet at Rafael Benítez er klubbens nye manager. Benítez førte sist sesong Valencia til seier både i den spanske ligaen og UEFA-Cupen.

 

Vi kommer til å legge ut et referat fra pressekonferansen og en presentasjon av Gerard Houlliers etterfølger så fort som Liverpools første spanjol er blitt presentert for pressen på Anfield.

 

Erfaringsmessig vet vi at serveren vår kan få problemer med å takle trafikktoppunkter som dette.  Vi er i ferd med å gå over til ny server, men dette er dessverre ikke helt på plass ennå. I tilfelle nedetid anbefaler vi å logge deg på vår SMS-tjeneste for fortløpende info. Send kommandoen VARSLE LFCUPDATE til 1984 for å få med det som skjer. Tjenesten koster kr 3,- per melding.